Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    Csak hozzápofázok én is a telefontémához, mert köcsögtopic. .DDD

    Most nem azért, de a tavalyi csúcs-csúcs mobil volt az S2-es. Erre most meg, hogy egy optimizált rammal szépen elpörög? :DDD

    Megvettem tavaly a már 2 éves, középkategóriás hardverrel szerelt ZTE Skate-t, arra is ezt mondták. ;]

    Kijelző ugyanakkora, nincs android 4.0 (nem is kell), néha lassú picit, de maradt 100 ezer forintom pluszba, és majdnem ugyanazt kaptam. A mostani, 4 magos telefon már tényleg minek, nagyobb a kijezlő, jó, de 4,3 az én kezeimmel is határeset (pedig hosszú ujjaim, meg péklapát tenyerem van). Zsebedben se az igazi már...

    Akkor tényleg azt mondom, vegyen mindenki egy tök egyszerű TELEFONT, és mellé valami média-mókázót, amivel telefonálni ugyan nem lehet, de minden mást igen.

    De, összeségében, szerintem most lehet örülni, már lehet kapni bőven erős egymagos, vagy kisebb kétmagos gépeket is bőven 100k alatt, hasít rajta minden, inkább már az anyagminőségért adnék többet, meg az optimizált szoft-ért, nem még két másik magért, meg 2Gb ramért. :U

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák