Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bartucc

    addikt

    Hát nem tudom most ki felel az egészségügyért, de lecophat. Tegnap évenként esedékes rehab bizottság előtti tényfelmérés, hogy is állok, hány %-ot adnak... 2,5 óra üldögélés pluszba. Aztán irány szeged, levitt unokatestvérem. Hát doki nincs, majd akkor kapok szobát. Mondtam, menjen csak, ez eltart egy darabig. Ja, nem is kicsit, akivel lebeszéltem a tegnapi napot, az nem írta be sehova, nincs ágy, menjél haza, nem lesz kezelés se, csak másfél hét múlva, sok-sok elnézést közepette. Hiába magyaráztam, hogy nekem aztán a kórház falára is kigrafitizheti, attól még ki fog kárpótolni azért, hogy a már eleve késésben lévő kezelés még két hetet csúszik, és a daganatok meg nem csökkeni szoktak maguktól. Fél kettőtől 5-ig vártam hogy ezt közöljék, aztán tudtam még szólni valakinek, haza is értem fél 9-re.... Azért a lóf.sznak is van vége. :(((

    Persze, kicsit piros is volt a torkom, ma már úszom a takonyban, meg a fejfájásban, de majd otthon kezeljem, most úgy néz ki, kezdek belázasodni, és mehetek le, mielőtt még komolyabb lesz a baj, a gyatra immunrendszeremmel. Ja, de még mindig nincs ágy! :W

    [ Szerkesztve ]

    "Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Új hozzászólás Aktív témák