Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljoc

    tag

    válasz And06 #18678 üzenetére

    Beleteszed a kávéval telített 58-as szűrőbe és elegáns körkörös tekerő mozdulatokat végzel vele közben azt mormogod hogy megvettem a kávéfőzők Ferrari-ját. :-)
    Nem tudom, kipróbálom majd, SID azt írta előbb hogy hasznos, jópofa segédeszköz.

    Amúgy ez a cég tényleg elmélyült a szakma rejtelmeiben és felhasználta a szerzett vagy tapasztalt információkat a maga módján a tervezésnél, mindentől függetlenül ez vitathatatlanul látszik. Nem tudom érthetőbben megfogalmazni, de remélem "átmegy".

    Kaptam pl. egy tejhabosító kütyüt is. Igen, nem gőzölt tejet csinál hanem pörgettyűs, tehát nekem első blikkre alapból felejtős a dolog.
    De: a különböző adapterekkel lehet vele igény szerint minta öntésére alkalmas habot csinálni, vagy egy másik pörgettyűvel klasszikus kapucsínónak való, de öntésre alkalmatlant. Ezt le is írja a kezelési, meg képek is mutatják. Emellett tej hőmérséklet fokra beállítható egy potival 50-70 között, optimumként jelölve a 60-at, forró csokit csinál, igényes, minőségi, szép....és drága persze ez is. :-) /ja, és "saválló inox krómból" van :Y :W :DD /
    Mindenesetre kipróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák