Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz Earl_Muttley #2 üzenetére

    Folytassuk a történetet...

    ... mert nem járja, hogy csak úgy elmaradjon a további onnan, hogy emberünk csak úgy dohányzik és vigyorog. A papírozásba ne bonyolodjunk bele, maradjunk annyiban, hogy nem látott semmit, csak meglepődést. De persze nem várt se elnézéskérést, se semmit.

    A telepen, ahova bevitték a roncsokat, megberhelte a dohánybarna Audit, ugyan nem semmi rajta a törött elemek helyett, de beindult, és saját kerekein indult haza. A gondolatok megint jöttek.

    "Bűntudat nélkül jópofizott miután a papírokat megkaptuk, érdekes mód elfelejtette kinek kamuzott egy órával azelőtt, ez Ő, és tudom mennyire kreténség, de nem tudom mit tegyek." Közben a rádió valami külföldi, nyálas nótát adott (Az esős napok sose köszönnek el-meg ilyesmik...) "Emellé még volt pofája megkérdezni, hogy mikor érek rá. Beköptem az egyik döglős napomat, de úgyis egy kretén lesz, és lemondja."

    És ahogy ez beugrott neki, nyomatékosításképp megint rávágott a műszerfalra, illetve mellette az ülésre, ameddig váltania nem kellett. A hogyan tovább nem volt neki világos. A sérülés miatt erősen húzgált mindenfele az autó, és ez nem sok csapkodási időt adott neki.

    Mindenesetre rágyújtott, és elmélkedett tovább, ahogy csak lehet. "De nem ő az egyetlen, annyi rohadékot tudok még felsorolni..." És ezúttal hagyta kicsúszni az autót, miután a gázra taposott.....

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz Earl_Muttley #4 üzenetére

    Na, de persze ez se jön össze...

    ...mert úgy gondolta, hogy ezzel vége lehet mindennek. Ekkor elfelejtette, hogy nem csak arra húz az autó, amerre a hamis kiút van. És persze most sem sikerült semmi. Ugyanis a kocsi visszazökkent a padkáról egyenesen az úttestre. Na erre megint csak a megszokott csapkodás lett a válasz, mivel emberünk elégedetlen volt. És vajon 2 csapkodás és egy váltás között mit csinált volna, ha nem amit megszoktunk...

    ...rágyújtott! Ja, meg mormolt is mellé. Már megdögleni se hagyják az embert, és a saját autója is ellene fordul. Micsoda elkorcsosodott dolgok ezek... A rádió időközben híreket mondott. Sose kötötte le. Jókat anyázott párttól függetlenül a politikusokra, illetve 1-2 piti bűnöző elkapási hírére csak "balfaszok" felkiáltással reagált, vagy röhögött. Ja, meg az időjárást szidalmazta, attól függetlenül hogy csak otthon akart sörözgetni, vagy épp valamelyik agyonbámult sorozatból pár részt meglesni.

    Ekkor jött egy SMS, amit persze 80-as tempó mellett olvasott el. "Teso, nagyon meg vagy ram haragudva hogy nem az igazat mondtam? Mert tudod, ez tunt az egyszerubbnek, nem akartam kocsognek tunni. Haza tudtal vegul jutni?". Felmordult egyet majd a telefont a hátsó ülésre dobta. Eközben véget értek a hírek, és elkezdődött az esti ecsetműsor, ahogy ő nevezte ezeket a mixműsorokat, ahol 3 ütemmel szórakozik egész este a DJ, azt is a lehető legszarabbul. Úgy döntött, hogy erre a 4 kilométerre nem fog csatornát váltani, inkább szórakozottan dobolt a kormányon.

    Hazaért, és rájött hogy nem is volt ez annyira üres nap. Melózott, kicsit bosszút állt, majdnem megdöglött, és még van 2 söre. Amik elfogyasztása után le is döglött.

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz Earl_Muttley #5 üzenetére

    ....minden hajnal elűzi az árnyakat....

    ...szólt a kopott JVC-ből, amit emberünk úgy kapott, és bár kocsiba való, mégis az asztalán szólt róla valamelyik rádióadó.

    Emberünk le lett pattintva, és felettébb szomorú és részeg volt. Nagyon várta pedig a szombati napot, mert kivételesen úgy látta, hogy összejöhet valami egy olyan emberrel, aki bár még saját maga szerint se érdemelte meg, de mégis barátnak tartotta. 1 hét tolást kapott, és a srácnak szerencséje volt, mert mindig olyan időpontot mondott, amikor ráért volna amúgy is. Csak épp filmezett volna, vagy ha neki akart úgy tűnni, hogy nem érdekli a dolog. "Nézd, nekem mindegy hogy 3 vagy 8 órakor vakarom a faszom film közben." Ami nem volt igaz, mert keménynek akart tűnni. De nem tudott sose...

    Az ablakhoz ment, ahol lenézett az előzőkben összetört öreg Audira. azóta a lámpákat pótolta,de maga az autó annyira le volt strapálva, hogy a szomszédok már el is akarták szállíttatni. Dühöngeni kezdett, mert rájött arra, hogy míg "barátja" a Swiftet kb. egy tarhálás alatt rendbe tudja hozatni, addig neki ez egy jó adag meló és utánajárás lesz. És sajnálta már azt, hogy "kirúgta maga alól a földet", és nekirontott a másik autónak, pedig elég lett volna az embert ütnie.

    (Nem akarom becsukni a szemeim, nem akarok elaludni, mert hiányzol, és nem akarok semmiről lemaradni....) - szól az örök érvényű nóta közben az Aerosmithtől, amit emberünk nagyon szeret mert egyszerre vidám és szomorú is lesz tőle. Nem érdekelte semmi innentől. Megfogadta, nem lesz kedves, nem tesz több szép gesztust, stb. De tudta hogy úgy is megszegi... Meg azt is, hogy hétfőn fizetés és megy bontóba pár elemért a "roncshoz",

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz Earl_Muttley #12 üzenetére

    MIELŐTT AKÁRKIT KERESNÉNEK A BKV-NÁL, sose voltam sofőr-még lehetek, és ezek több év tömegközlekedés élménye, kis agyalással. :R

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Aktív témák