Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz Earl_Muttley #4 üzenetére

    Na, de persze ez se jön össze...

    ...mert úgy gondolta, hogy ezzel vége lehet mindennek. Ekkor elfelejtette, hogy nem csak arra húz az autó, amerre a hamis kiút van. És persze most sem sikerült semmi. Ugyanis a kocsi visszazökkent a padkáról egyenesen az úttestre. Na erre megint csak a megszokott csapkodás lett a válasz, mivel emberünk elégedetlen volt. És vajon 2 csapkodás és egy váltás között mit csinált volna, ha nem amit megszoktunk...

    ...rágyújtott! Ja, meg mormolt is mellé. Már megdögleni se hagyják az embert, és a saját autója is ellene fordul. Micsoda elkorcsosodott dolgok ezek... A rádió időközben híreket mondott. Sose kötötte le. Jókat anyázott párttól függetlenül a politikusokra, illetve 1-2 piti bűnöző elkapási hírére csak "balfaszok" felkiáltással reagált, vagy röhögött. Ja, meg az időjárást szidalmazta, attól függetlenül hogy csak otthon akart sörözgetni, vagy épp valamelyik agyonbámult sorozatból pár részt meglesni.

    Ekkor jött egy SMS, amit persze 80-as tempó mellett olvasott el. "Teso, nagyon meg vagy ram haragudva hogy nem az igazat mondtam? Mert tudod, ez tunt az egyszerubbnek, nem akartam kocsognek tunni. Haza tudtal vegul jutni?". Felmordult egyet majd a telefont a hátsó ülésre dobta. Eközben véget értek a hírek, és elkezdődött az esti ecsetműsor, ahogy ő nevezte ezeket a mixműsorokat, ahol 3 ütemmel szórakozik egész este a DJ, azt is a lehető legszarabbul. Úgy döntött, hogy erre a 4 kilométerre nem fog csatornát váltani, inkább szórakozottan dobolt a kormányon.

    Hazaért, és rájött hogy nem is volt ez annyira üres nap. Melózott, kicsit bosszút állt, majdnem megdöglött, és még van 2 söre. Amik elfogyasztása után le is döglött.

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Aktív témák