Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz szaszimi #86 üzenetére

    Milyen telefonokat hasznaltok, amiknek ilyen fos mutatoi vannak? Valami Exynos-os Samsung/google pixel? :F

    Csak mert nekem pl z fold 5 van, es ~50-50% kulso/belso kijelzohasznalat mellett is siman hoz ~9-10 oras SoT idoket, 4500mAh-s akkuval. Asszonynak sony xperia 5 III van, az meg konkretan porig alazza ezt akkuidoben. De meg az 5 II is (havernak az van). Az uj xperia-k meg a regieket, siman el tudom kepzelni, hogy egy xperia 5 IV/V siman ket napos telefon, ha nem jatszol rajta. Asus Zenfone 10 szinten olyan akkuidovel rendelkezik, hogy rohogve lenyom 1,5 napot meg nagyon aktiv hasznalat mellett is (masik havernak meg ez van).
    Es ez mind 4-5000mAh, nagy felbontasu, nagy fenyereju kijelzo, csucs SoC, (soha ki nem hasznalt) szolgaltatasok garmadaja.

    Pl ez egy sajat akkuido stat Fold5-nel, 50-50% kulso/belso kijelzot hasznalva, kb egy honapja hasznalt telefonnal, work profillal, csillio aktiv appal, mindennel, teljesen belakott rendszerrel:
    Akku toltottseg: 20%
    Screen on time: 9 ora (plusz az apro)
    Screen off time: 22 ora (plusz az apro)
    Hatralevo ido a telo szerint: ~6,5 ora

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák