Hirdetés

Hirdetés

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeriko2

    tag

    Sziasztok!
    Mostanában sűrűn (naponta többször) csinál olyat a mobil (jiayu G3S), hogy egyszerűen lefagy alvó módban. Az állapotjelző led villog (általában kéken), de semmi gombnyomásra nem reagál, csak akksi ki/be rakás segít. Aktív használat közben sosincs ilyen, és ha töltőn van, akkor sincs, de ha használok valami programot, alvó módba teszem és zsebre rakom, akkor elég jó eséllyel. Régebben ritkán előfordult, most már elég sűrű - és ilyenkor ha hívás jön, a hívó fél "nem elérhető" jelzést kap.
    Azt gondoltam, akksi probléma, vettem új akksit, de azzal is ezt csinálja. Volt már valakinek hasonló? Mivel érdemes utánanézni a dolgoknak?

    Tegnap leraktam valahova a mobilt, elfelejtettem, és másik mobilról rácsörgettem, hol van. Nem volt elérhető. Megnéztem google device managerrel, és az utolsó bejelentkezése a rácsörgetés pillanatában volt, tehát lehet, annak hatására fagyott le.

    Stanner 1.5 van fent már több hónapja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák