Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Szabi® #21197 üzenetére

    Ja hogy nem vettem semmit, jó tudni. Ezt mire is alapozod? Itteni történeteket meséltem, saját bőrön és pénztárcán megélteket. Megoszthatunk tapasztalatokat, meg is diskurálhatjuk azokat, de ez a "tételes, semmibe mutató cáfolatokkal tartom meg magamnak a kívánt buborékomat"-attitűd fáraszt. Töb ízben volt, hogy megszívtam, nem unatkozásiból írkálok fikciót. Más is nyugodtan felkészülhet rá, hogy ilyen bizony benne van a pakliban és inkább lényeg az emberismeret, tapasztalat, gyakorlat, csillagállás, mint egy zöld szám a rendszerben, az csak irányadó. Azt is gondolom még, hogy nem abból tud hasznosan építkezni az itt olvasgató, hogy a minden is tökéletes ideáját vizionálja maga elé, úgyhogy nem teljesen tiszta mi a célod, azon túl, ellent kell mondanod nekem, illetve elhitelteleníteni szeretnél. Ha te visszamenőleg anyagilag, idegileg kárpótolnál minden gixerért, még akkor sem lenne értelme kétségbe vonnod a tapasztalatokat, mert félrevezetnéd a népet, ami sejtésem szerint téged kevésbé érdekel, inkább csak a jót látod meg, egészen addig, amíg lyukra nem futsz amolyan jobban megérzősen. Sem nem kárpótolsz, nem is feladatod, de kétségbe se vonj. Térjünk vissza majd akkor erre a témára, meg az arányokra és hogy az mennyire vigasztal. Ami fajta és tematikájú adás-vétel engem boldogít az nem itt van, így ide irányuló profilépítést sem fogsz látni, a benyomásokat, mint figyelmeztetéseket viszont közreadom, ha nem jelent túl nagy gondot. Hasznosnak tartom egyébként a hardveraprót, komoly igazodási pont nem kevés ideje a magyar használtpiacon, tehát nem az egész rendszert írom le, még mielőtt valaki kitalálná. De ugye akad javaslatra erősen érdemes jelenség is, ennyi.

    Spec, A vaterának van egy erős kulturális mélysége, ami tipikus. Király, ha vannak jó tapasztalataid onnan, nekem vegyesek jutottak - figyelembe volt véve az értékelés, igen. Nem azt állítom, hogy használhatatlan a rendszer, nyilván egy működő vállalkozásról beszélünk, csak tudod van klub, ahova nem akarsz tartozni eleve sem, ha ez megfejelődik pár keserű szájízű esettel, akkor meg nem nehéz elengedni. A nívók kontrasztja nyilván akkor mutatkozik meg, ha más site-on, kultúrkörben is mozogsz. Láttál már sokfelkiáltójeles minden is ritkaság szövegezettségű hirdetést környezetéből kiemelve, máshol? Megvan a maga szerepe és irányvonala mindegyik helynek. Amiért hozzászóltam a témához a zsebben nyíló bicska volt, hogy a sumákolás irányába mutató esetekkel "nem lehet mit csinálni". Másként látom.

Új hozzászólás Aktív témák