Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz Kalandor #21353 üzenetére

    Az a baj, hogy saját bevallása szerint pozitívat akart adni, de meglátta a (pozitív!) szóbeli értékelésemet, és azon pöccent be! Mert tényszerűen beleírtam hogy késett kicsit ill. cigiszagú a kártya. (Pedig ez nem őellene volt, én mindig informatív értékeléseket szoktam írni, nem az az "ajánlom+++" típus vagyok.)

    Az érveire is van reakcióm, bár az lehet hogy már nem ide való, meg nem tudom változtatna-e a ítéleten..

    A legfőbb bajom, hogy semmit nem szólt menet közben hogy probléma lenne, sem pedig akkor amikor betelt nála a pohár, csak kaptam egy nagy negatívot, amikor már én semmit nem tehettem, és ezt baromira inkorrektnek érzem. Mindezt újoncként. A hangnem amit privátban megüt az tovább fokozza az "élményt". És minderre utólag már szinte semmi lehetőségem reflektálni, pedig merőben megváltoztatja számomra az egészet. Ha ezt tudom, akkor nem üzleteltem volna vele! Nekem ennyit nem ért a dolog! Ráadásul ez alapján simán megvan az esély, hogy más is "kihúzza nála a gyufát" anélkül hogy erről tudna közben.

    És mindez azért, mert aki utólag értékel, el tudja olvasni a másik értékelését.

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák