Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kristee

    tag

    válasz Malachi #23127 üzenetére

    Én szerintem elég jól értek hozzá, mégis a saját rendszeremet is újra kell rakni maximum évente mindegy milyen win, mert brutál módon lassul az eredeti állapothoz képest, még akkor is ha csak egy virtuális image-ről van szól, pedig ott aztán a hardver se lehet baj...

    Barátnőm és a család egyéb tagjainak gépén pedig a fél év már siker, ha megy anélkül, hogy a ff vagy chrome összefagyassza.
    Nem tudom te mire használod a gépet, de ha dolgozni akarsz vele, akkor biztosan újra kell rakni időnként.

    Sajnos ugyan ez igaz az OS X-re és a linuxokra is, néha újra kell rakni, csak míg a win-t alap usernél fél évente pro usernél évente, addig az OS X-et pro user esetében 2-4 évente, alap user esetén 3-7 évente. Debian esetében pro user 1-10 év (attól függ hányszor nyúl a kernelhez illetve hasonló mély dolgokhoz és rontja el) alap usernél 10 év alatt maximum a /home paritciót kell legyalulni (persze ne legyen root joga, mert akkor napos csibe esete forog fent és akár napjában 3szor is újra kell rakni)...

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

Új hozzászólás Aktív témák