Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaise

    veterán

    válasz ittakary #113600 üzenetére

    Nekem van mindkét konzolom (Xbox One és PS4 egyaránt), eléggé tisztán látom a helyzetet szerintem.

    Jelenleg több exkluzív játék van boxra, illetve fog jönni (Forza 6, Halo 5, új Tomb Raider, Quantum Break, év végén új Gears of War újrakiadások pl Gears of War stb.), míg Sony oldalról az Uncharted 4 van egyelőre képben a nagy húzócímek közül.

    A hálózati és online rész PS4-en hulladék, ha valakinek ez fontos jobban jár ha boxot vesz. Nincs benne 5ghz wifi modul, max 20-30mbittel tudok szedni a gigabites Digi nettel. Multizni sokkal kényelmesebb boxon, jobb a party rendszer, stabilabb a live.

    Szolgáltatások tekintetében a box magasan nyer, EA Access, visszafelé kompatibilitás stb.

    900p/1080p játékok érdekes kör, játéka válogatja, nem biztos, hogy 2 méterről látja az ember a különbséget, de akinek a számok imponálnak az jobban jár PS4-el :D

    Fentebb hülyeségeket írtak, multi mindkét oldalon fizetős, már PS4-en is kell hozzá PS Plus!

    Ha valakinek egyik sem szempont a fentiek közül, akkor mindenképp érdemes az exkluzív címek alapján dönteni. Én pl az Uncharted sorozat miatt vettem PS4-et a box mellé, mint ahogy az előző generációnál is tettem, az a sorozat eszméletlenül király.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák