Hirdetés

Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz horn3t #248 üzenetére

    "regisztráció végén valami 99 dodót akar rólam legombolni. nem látom azt a lehetőséget hogy ingyé lehessen reggelnem "

    Nem csináltam végig, mert nekem van ID-m, de most megnéztem.

    Ha jól értelmezem, akkor nem akar semmit legombolni, csak a kártyád adatait kéri el, mert, ha 60 nap után nem mondod vissza, akkor automatikusan elfogadod a szerződést, ami egy évre 79 dolcsit jelent.

    A szolgáltatásért szerintem nem drága, de a megoldás eléggé bunkó. Mi van ha azért nem mondja le valaki, mert nem is használja pár nap után?
    No comment..

    ---

    "a simről, hogy rakom át a telefonszámaimat?? "

    Settings/Mail, Contacts../Import SIM Contacts

    "ha nem +36-tal van akkor mi van?"

    Semmi, 2.0.0 óta ezt jól kezeli önmagában is.

    "Jailbreak témáról nem láttam ezen az oldalon se nagyon leírást...."

    3G iPhone esetén nem érdemes a Pwnage Tools-al, vagy a WinPwn-al Custom firmware készítéssel bajlódni, mert nem lehet ezeket a készülékeket Unlockolni, a jailbreak-hez meg már nem kell ilyesmi.
    A QuickPwn szépen megcsinálja a jailbreak-et magán a készüléken, úgy, hogy minden adat megmarad rajta.
    [link]

    ----

    "soha nem használtam outlookot"

    Az iTunes a Windows saját Address Book-ját is tudja használni a névjegyzékhez, viszont Outlook nélkül nem tudom mi a megoldás a naptár szinkronizálására.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Aktív témák