Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Julot

    aktív tag

    Sziasztok!

    Érdemes manapság venni egy 6s.-t újonnan? ( edigital, blackfriday, 100k ) Eddig androidos telóim voltak, és világ életemben utáltam mind, az android miatt, mostanra végleg tele lett a pohár, váltanék. De nem vagyok hardcore júzer, legalábbis játszani tuti nem fogok vele. Nem státusz szimbólum miatt kell, hanem az android leváltására!
    Mire figyeljek, mit ajánlotok, érdemes megvenni?

    Köszönöm!

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

  • Julot

    aktív tag

    válasz HarleyCustom #194339 üzenetére

    Többen ajánlottátok, hogy i7.-től felfele vegyek telefont. Megkérdezhetem miért? Ahogy írtam, nem státusz szimbólumként akarom használni, az alapvető cél az Android száműzése lenne, egy megbízható, stabil telefon. Nem tudok, és nem is akarok többet kiadni 100k.-nál egy telefonért, és sok helyen azt olvastam, hogy a i6s és a i7 között nincs sok különbség. Nem tudom ez mennyire igaz, bár a jack csatlakozó hiánya nekem mindenképpen fájna...

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

  • Julot

    aktív tag

    válasz spawn21 #194376 üzenetére

    Köszönöm a válaszaitokat!
    Tény, hogy nem értek az iPhone-okhoz, mivel soha nem volt még. De elnézést kérek, ha tudni szeretném a válaszaitok miértjét. Érdekelnek az érvek, a miértek, hogy helyes döntést hozzak. Nem hinném, hogy a tapasztalatlanság egy témában azt jelentené, hogy buta lennék! Azt hiszem ez a fórum azért van, hogy kérdezzünk, segítsük egymást.
    Sokan tekintik az almát státusz szimbólumnak, típustól függetlenül. Nos engem ez a része egyáltalán nem érdekel! Nem azért akarok váltani, hogy a "csóró csávó végre villantson az Iphonejával". Régóta próbálkoztam droiddal, de mára elég lett, feladtam. Noha soha nem tetszett - volt egy pár éves kitérőm Nokiás Windows phoneok között is, az még katasztrofálisabb volt - így kényszerűségből visszatértem a droidhoz, remélve a frissebb rendszer(ek) levetkőzték a droid hülyeségeit - nem így lett. Most jött ez a lehetőség, hogy volt 100k.-ért a 6s, és ez megadta azt a lökést, hogy teljesen új vizekre evezzek, és ESETLEG kipróbáljam. Mindig is vonzott az iPhone-ok minőségi kialakítása, ugyanakkor mindig is idegenkedtem a zártságától - ezeddig az a véleményem, hogy alapvetően az USA társadalmának ízlésének/tudásának/logikájának megfelelően lettek tervezve az Apple termékék, az európai embereknek kicsit idegen - és lehet, hogy EZ butaság. Majd ha meglesz a készülékem nekem is, lehet, hogy cáfolja ezt az elméletem. De addig próbálok tájékozódni, és honnan máshonnan mint a legtöbb felhasználót felsorakoztató Prohardver/Mobilarena termékspecifikus topikából?! Amúgy azt még nem írtam le, hogy mindenképpen új készüléket szeretnék, így a használt i7 kilőve. De ha megtennétek, hogy ha tudtok i7.-et újonnan kicsivel többért mint 100k megbízható boltból, akkor belinkelnétek azt? Én már végignéztem a netet, árukeresőtől az azon kívül lévő boltokig, nos a legolcsóbb i7 jelenleg - olyan boltból, amiben van bizalmam is - a notebook.hu-n 150k... De lehet, hogy ti tudok máshol kevesebbért, ami az én figyelmem elkerülte!
    Persze lehet azt is mondani, hogy "az olcsójános mit akar iPhonet venni, ha nincs pénze maradjon a droidnál!" Ezt is elfogadom, persze nem ilyen stílusban! Mint ahogy egy kicsit rossz szájízzel olvastam azt is, hogy "Azt veszel amit akarsz, de ha ilyen buta vagy, ne is kérdezz inkább" Mert nekem nem ezekre van szükségem, hanem egy kis objektív támogatásra a témában!

    Köszönöm a segítségeteket!

    [ Szerkesztve ]

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

  • Julot

    aktív tag

    válasz kleinguru #194380 üzenetére

    Nagyon köszönöm az építő hozzászólásod, sokat segítettél!
    Egy kérdést viszont szült bennem a válaszod, amiről szintén nem tudok sokat:

    Azt meg tudnád mondani, hogy ha az Edigitalban venném meg a 6s.-t és egyéni vállalkozásra ( névre ) számlát kérek, akkor hogy alakul az 1 év szavatosság? Gondolom ebben az esetben céges vásárlásnak minősül, és nincs +1 év szavatosság. Bár gondolkodom hogy veszek rá 2 év garancia kiterjesztést biztosítással, akkor az megoldja ezt a kérdést, de még ezt sem döntöttem el. Kérdés hogy éri meg e legjobban?

    [ Szerkesztve ]

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Új hozzászólás Aktív témák