Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koháry

    tag

    válasz Skorpio.59 #93389 üzenetére

    Én már másfél hete használom és nagyon szeretem. Két éve vártam arra, hogy legyen ekkora méret is iphoneból. Nekem elég nagy a kezem ezért nem jelent gondot a kezelése, bár az tény, hogy nem egy kis telefon. A reachability funkció hasznos, ha egy kézzel szeretnéd használni, de azért szerintem itt már az ember ösztönösen megfogja a másik kezével is, nehogy leessen, mert ahhoz elég dárga a telefon. Mindenképpen javasolnék hozzá egy tokot, mert bár úgy tapasztaltam, hogy elég karcálló a fémház, de az alumínium nagyon hamar csúszóssá válik a kezedben és a lekerekített élek miatt elég könnyen el lehet ejteni. A képernyő nagyon szép éles képet ad,sokat nőtt a fényerő az előző modellekhez képest, jó a betekintési szöge és végre nem valami elfuserált apple féle felbontást kapott. Az aksi nálam különösen szépen bírja a strapát, egy nap alatt még nem sikerült lemerítenem, pedig intenzív használatnak van kitéve.Álatlában 11 óra felett van a használati idő nálam. Használom az lte-t, wifit, sok youtube videót nézek rajta magasabb felbontásban. Órákat netezek vele, zenehallgatás, könyv olvasás, fényképezés, de a nap végére mindig marad 30% körüli töltöttség vagy néha több is, képet nem töltök most fel róla, mert aztán meg jönnek a zúgolódó kommentek. :) Navigációra még nem használtam, mert idáig nem tudtam eldönteni melyik szoftvert válasszam a lehetőségek közül. Nem tapasztaltam melegedést bármilyen komoly igénybevételnek volt is kitéve. Arra nyílván figyelni kell, hogy ne ülj rá, mert azt nem bírja. Szerintem ha veszel, mindenképpen valmelyik nagyobb tárhellyel szerelt verzióját vedd meg, ha nem is használod ki a teljes helyet, legalább nem lesznek problémáid az itunes frissítésekkel. :DDD

    Tolle Koharyanum vota in coelo Iohannes.

Új hozzászólás Aktív témák