Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M1995

    aktív tag

    válasz sgeza #308513 üzenetére

    Hát akkor nem maradok le semmiről, azt hittem ha "sokkal többet tud" akkor jön egy oldal lista konkrétan miért. Ezek szerint én nem használok olyan appokat, de pl. amíg Spotify-t használtam, az app menüjében be tudtam állítani milyen fajta értesítést küldhet, podcast ne, koncert ne, új album jöhet... bank app csak tranzakcióról és másról ne, fotóknál megosztott album igen, emlék album nem kell. Vagy nem tudom mire gondolsz. Ami meg esetleg nagyon spammelne, az száműzve ütemezésbe és max. csak az időérzékeny fajta jelenik meg azonnal.

    Itt valaki pont azt írja, neki Android után az iOS értesítések tetszenek jobban. Kinek mi. Ez olyan mint a vezérlőközpont, számomra az iPhone féle átgondolt, a Samsung féle nem tetszik.

    Amúgy app fejlesztőkön is sok múlik, milyen lehetőségeket építenek be, pl. a sokat emlegetett vissza gesztus, ha egy app nem tudja, akkor lehet egy rivális app lesz népszerűbb, mert abba belerakta a fejlesztő, azzal szemben aki csak egy vissza gombot rakott ki a kijelző tetejére. Nyilván ha a Spotify-nál csak úgy lehetne értesítés, hogy minden vagy semmi, akkor kapcsolnám ki a fenébe az egészet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák