Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PACSA75

    őstag

    válasz Szabi® #298459 üzenetére

    Én pl nem agyalok ennyit egyik telefonon sem. Úgy tekintek rá, mint egy bármilyen más használati tárgyra, vagy akár egy ruhára.
    A gyártó megcsinálta olyannak, amilyennek ő akarta, mert ő így akarta, vagy csak ez a divat / trend.
    Én pedig megveszem ha "tetszik". Ha nem tetszik, akkor meg nem veszem meg, és pont.
    Nyilván elmondom a véleményem én is, ha valami hiányzérzetem van, de hisztizni ezért nem fogok, hiszen a készüléket nem "rám" szabták, hanem sok okos ember "bizonyos" felmérések alapján hoztak egy "okos" döntést, ami jól működik (hiszen az emberek sorban állnak és picsognak, ha első napokban nem érhetnek hozzá a vágyaik tárgyához).

  • M1995

    aktív tag

    válasz Szabi® #298459 üzenetére

    Ezt csak a fejedben képzeled te is. Írok én az árnyoldalakról is ha személyeskedés helyett kinyitod a szemed pont tegnap este írtam ide az iOS 17 "rossz" listát. (és sok dolgot tudnék kritizálni az egész ökoszisztémában) Egyáltalán nincs szó arról, hogy mindenhez tapsolnék, ezt csak te hazudod, de felőlem gondolj amit akarsz, csak mellőzd a személyeskedést. Én is be tudnék skatulyázni egyeseket mit keresnek itt ha szerintük minden olyan rossz és le van maradva az Apple és van rajta sapka, nincs rajta sapka mentén kritizálnak. Én legalább érveket írok, user szempontok, technikai és üzleti okokat említek szakmai fórumban amikor egyesek csak sírnak nem értik miért 60 Hz és Lightning és egyéb slágertémák, mert nem értik az Apple üzletpolitikáját.

    Részemről annyit tudok tenni, hogy már rájöttem nem muszáj mindenkivel leállni beszélgetni, ha látom szakmai topikban fogalom nélkül csak flamelni akarnak.
    Például aki nem érti az okát a sima 15 modell miért csak USB 2.0 sebesség. De azért előveszi, újra hiába előtte volt kitárgyalva és többen többször leírták a chip-kontroller témát és átlagos usernek nem szempont dolgot.
    Például aki akkora sületlenséget ír, hogy az "AirDrop csak egy mezei bluetooth kapcsolat". Az ilyen fogalom nélküli fórumozókat azért illik kijavítani egy szakmai fórumban, de akkor legközelebb csak röhögök egyet magamban. ;)

    Ennyi részemről, és ne írj privátot se, nem érdekel. Sok örömet kívánok a Foldodhoz.

Új hozzászólás Aktív témák