Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz liszi70 #247417 üzenetére

    Live photos, ki lehet kapcsolni ha nem kell.

    A másik kérdés: Ha van icloud fotók, és az optimalizálás be van kapcsolva, akkor nem tartja a telefonon a képeket.

    Switch Tax

  • HoldfenyLuna

    aktív tag

    válasz liszi70 #247417 üzenetére

    A live photos (élő videó) androidoban is benne van (legalábbis nekem a Samsung S10-ben és az S10e-ben is benne volt), a lényege, hogy nem képet, hanem videót csinálsz, hogy biztosan a legjobb pillanatban lődd el a képet, és utána te tudd kimerevíteni a megfeleő helyen. Te döntöd el, hogy akarod e, vagy sem. Kamerát, ha megnyitod fent van egy ilyen kis napocska szerű jel, azt lehet ki és bekapcsolni.
    A HDR is szintén mindenhol ott van, nem szifon specifikus, ami HDR módban lett készítve, az kap egy kis cimkét, szintén ki lehet kapcsolni, akár ugyanott, ahol az élő fotót.

    Én javaslom, hogy bármi van, nézd meg itt is: iPhone felhasználói útmutató
    Én is szoktam használni, ha valahol elakadok.

    Nekem minden fotóm látszik a telefont laptopra dugva (Win10 fájlkezelő). Azt tudom elképzelni, hogy be van kapcsolva egy tárhely optimalizálás hogyha kevés a hely, akkor a telefon töröljön adatokat, és csak a felhőben legyenek meg.
    "
    A Tárhely optimalizálása funkció bekapcsolása után az iCloud Fotók automatikusan kezeli a készüléken használt könyvtár méretét. Az eredeti fényképek és videók az iCloudban kapnak helyet, míg a kevesebb helyet igénylő verziójukat a készülék tárolja. A rendszer csak akkor optimalizálja a könyvtárat, amikor területre van szükség, és a legkevesebb alkalommal megtekintett fényképekkel és videókkal kezdi az optimalizálást. Szükség esetén letöltheti az eredeti fényképeket és videókat Wi-Fi-hálózaton vagy mobil adatkapcsolaton keresztül.
    Ha bekapcsolja az Eredetik letöltése funkciót, az iCloud Fotók mind az iCloudban, mind a készüléken megőrzi az eredeti, teljes felbontású fényképeket és videókat.
    iPhone, iPad vagy iPod touch készüléken Lépjen a Beállítások > [az Ön neve] > iCloud menüpontba. Koppintson a Fotók elemre. Jelölje be a „[Készülék]-tárhely optimalizálása” elemet."

    Esetleg javaslom neked, hogy töltsd le a 3uTools nevű appot, és azzal másold át a fotókat, zenéket, videókat a gép és telefon között oda és vissza is.

    Mindent meg fogsz tanulni, én is csak egy ideje használom intenzívebben a készülékem, de azért az androidos tudásom sem egy két nap alatt szereztem meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák