Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elekreg

    tag

    válasz kchris78 #174613 üzenetére

    Mindennek van jelentősége, illetve a gyakorlatban is lehet, ha az ember kihasználja.
    3 GB RAM csak a Plus (meg már az X) verziókban van, 6s, 7 és 8 is csak 2 GB, a nagyokban főként a két kamera miatt van 3 GB.
    A BT 5-öt is azonnal lehet érezni, sokkal jobb a hatótáv, a több eszköz párhuzamos kezelése, ha valaki megszokja, utána nehéz visszatérni a gyengébbre.
    Sok más újításra is igaz ez, ezért érdemes mindent számításba venni.
    Voltak szériák, ahol még ennyi újítás sem volt, szóval ez nézőpont kérdése, ha valaki valamiért a régebbit/olcsóbbat (nem olyan negatív jelzőnek szánom, nehogy megsértődjön miatta bárki is!)) veszi, senkinek sem tartozik elszámolással, nem kell kifogásokat keresni, arra hivatkozni, hogy kevés az újítás.
    Az egy dolog, ha valakinek nem ér meg meghatározott felárat az újabb típus, de attól a különbségek még adottak újítások tekintetében is a két eltérő széria között, legfeljebb valaki kihasználja, más meg nem.
    Én például 6 Plus óta nem vennék nem Plus, illetve nagyobb verziót, másnak meg pont a nagyobb méret nem jön be, de ez is ilyen téma, el kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák, másként látjuk és éljük meg a különbségeket.
    Más kérdés, hogy a 8 Plus-t nem olyan régen eladtam, mert nem tetszett rajta az első néhány iOS 11 verzió, problémás volt, nem ezt szoktam meg, bár a korábbi új iPhone-ok esetén is voltak eleinte szoftveres hibák, de most többre sikeredett az elviselhetőnél, ezért jelenleg iPhone-t nem használok, de ahogy nézem, nincs már annyi probléma 11.1 óta, de azt nem volt türelmem kivárni, meg előre nem is volt biztos, csak feltételezhető, hogy javítanak minden lényegi hibát, ám lassan vehetek egyet megint, vagy jöhet a tízpróba, bár az ujjlenyomatos kezeléshez képest nem tetszik az újabb verziós, körülményesebb a használata, ezért talán 8 Plus lesz megint.

    zsnorbi21: Minden innováció hű de nagy annak, aki tudja értékelni és pláne kihasználja.
    Neked bőven elég a 32 GB táras telefon (talán nekem is az lenne, bár amiket használok mostanság, azoknál már 64 GB a minimum és sok még bővíthető is, kivéve persze az aktuális iPhone-t), sok embernek meg már több éve sem volt elég,
    A többi kapcsán meg amit írtam is, ha megszokja az ember a jobbat, utána már másként látja a BT és társai kérdést is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák