Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz _adaml21_ #17276 üzenetére

    Szerintem 4S-re ne válts, inkább gyűjtögess még keretet az 5-re. Bárki bármit mond, nagyobb ugrás a 4S-ről 5, mint a 4-ről 4S.
    Jelenleg nagyon kedvezőtlen a szolgáltatói támogatás azon csomagoknál, amit pont az átlagos felhasználók választanak. Ha lanyhul a kereslet, lesz még az kedvezőbb is. Talán februártól, de csak tippelek.

    A legjobb aláírás a héten

  • Gergőke88

    addikt

    válasz _adaml21_ #17276 üzenetére

    Ég és föld a különbség I4 és I5 között. Amíg nem használja az ember nem jön rá.
    Sokkal jobb a nagyobb kijelző, egyáltalán nem nehezebb kezelni. Az oldalak betöltése során is látványos különbség van. Illetve szerintem az üzemidő tekintetében is van változás.

  • sirszevenap

    addikt

    válasz _adaml21_ #17276 üzenetére

    Na, mivel én 4S tulaj vagyok és még inkább nem kéne a te szemszögedből hajlanom a váltásra , én elmondom mit gondolok! :K

    Amint lehetőségem lesz rá és kedvezően tudok váltani az 5-re akkor váltani fogok. Addig míg azt mondják nekem itt, hogy a 2012.10.10 havi, mondhatni teljesen új, fóliás , minden tartozékos, karcmentes és 1 Év garis 4S-emre dobjak rá 80-100k-t addig nevetek egy nagyot és megköszönöm az ajánlatot! :K

    Viszont amikor 1 hete, kaptam egy ajánlatot, hogy pótoljak rá egy bontatlan , fehér, 16GB-os i5-re 50k-t akkor egyből igent mondtam rá!!! A gond csak akkor az volt, hogy pénz hiányába voltam és nem tehettem meg. Mondanom sem kell, azóta elvitték.

    Mi lesz jövőre, ha jön egy innovatívabb , jobb iPhone ami világot vált?
    Annyi, hogy eladom az 5-öst értékarányosan annyiért, mint most a 4S-t tudnám, hisz minden évben ez van. Minuszba tehát nem leszek. És, hogy szerintem jön e olyan iPhone mint amilyet én mondtam? Jön e a 6?! Szerintem nem, de ne legyen igazam. 5S-jön, mert az apple nem hiszem h szakít ezzel a bevált dolgokkal, bár a 4 inch után elképzelhető , nem tudom, de 80% ra mondom az 5S-t.Véleményem szerint Design váltás biztosan kizárt. És mi van akkor? Még jobban jártam mint ha jönne egy teljesen új iPhone és vígan használom tovább az 5-öst. Mert én ugyan többet a "semmiért" nem adok ki pénzt! :K

    Ja és miért is váltok?! Kinevettek... Csakis azért, mert amikor kijött egy éppen legújabb iPhone én mindig akkor vettem egyel régebbit. :D Egyszerűen most annyit akarok, hogy legyen egy "éppen legújabb." Persze motivál a 4inch és az új design. De hogy a hangyaf@sznyi gyorsulásért, ha ugyan abba a házba lenne, vagy ha ebbe, de nem 4 inch lenne akkor eszem ágába nem jutna. Imádom a 4S-em! Nem is erőltetem a váltást, csak ha belebotlok valamibe! :K

    Ennyi tömören a véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák