Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vamzi

    senior tag

    válasz VoidXs #139799 üzenetére

    Elfogadom, hogy valami elromlott csere közben, de eléggé különösek a körülmények, mert az adott szalagkábelen nem csak a kamera van, hanem a fényérzékelő is és a közelítés szenzorok is, amik hibátlanul működnek továbbra is. Illetve hogy tud úgy meghibásodni a BT, hogy csak a telefonálásközben nem viszi át a hangot?

    Bedugós headszet sosem volt bedugva, BT-osat használtam/használok.
    Újraindítás volt már. Újratelepítés is több variációban.

    Az eredeti üzenetem, hátha más is tudna segíteni:

    "iPhone 5S 16GB T-mobile, iOS 9.3.2 sosem jb-t.
    Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a Bluetooth nem viszi át a hívás hangjait? Minden egyebet átvisz (zene, hangrögzítés, billentyűhangok, rendszerhangok stb.) Tárcsázást követően már nem hallani, hogy kicsörög és ha felveszik és engem sem hallanak a túloldalon. A hiba az akkumulátor cseréjét követően áll fent. A BT hibával párhuzamosan pedig a front kamera is elromlott, kifagy. Ez utóbbit még meg is érteném, mert a kijelzőt ugye le kellett szerelni és a szalagkábel megsérülhetett ami magyarázhatja a kamerahibát. De a BT hibával nem tudom összekötni az aksicserét.
    Volt már újraindítás, hard reset, biztonsági mentés visszatöltése és teljesen legyalult új eszközként beállítás, de egyik sem segített. Sosem volt jailbreak-elve a teló."

Új hozzászólás Aktív témák