Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • univerzita

    addikt

    válasz kertsa #130425 üzenetére

    Ha Windowst használsz fent van a iCloud for Windows,és ott minden ki van pipálva? Ha megnyitod a iCloud.com-on a fiókot ott sincs mentés?

  • janitor01

    tag

    válasz kertsa #130425 üzenetére

    Szia,

    Ha már válaszoltak akkor bocsi. Én is találkoztam ilyen problémával. Az a baj, hogy túl sok mindent nem írtál le, az én gondom 9.XX es verziónál fordul elő és SOK órát töltöttem a supporttal mire végül...

    A problémát nálam egy 0 kbytos mentés okozta. Ez a mentés telefonról látszott de letörölhetetlen volt. Macről és Winről is látszott és le is tudtam törölni ezután iphoneról nem látszott többé de ugyan úgy nem tudtam menteni.

    Közben Macen és Winen látszódott 0 kbyte volt de törölhetetlen. Egy idő után eltűnt a mac/win es icloudból is de továbbra sem tudtam menteni.

    Amit a support ajánlott ( a magyar nyelvű nem tud segíteni az angolokhoz (indiai:) kapcsolnak.)

    Előszőr is csak wifi játszik, ha LTE-n 3G-n vagy nem megy.

    Töröljem le az icloud mentést a telefonról (ahogy már fentebb is írtam ez nem segített megspéekelve azzal, hogy icloud mentést törölni állítólag csak WIFIrő lehet, és 3x kell az újra gombot nyomni (miközben a telefon rinyál, hogy nemmegy nemmegy), hogy letörölje. Állítólag ez nem bug hanem feature. Na jó kis feature, de nem törölte le nekem ha 30x nyomtam se!
    Reseteld a rutered nem segített
    Rebootold a telefonod (amin jó eséllyel beszéltek...) nem segített
    Kapcsold ki az icloud mentést és aztán vissza nem segített
    Jelentkezz ki az icloud fiókodból majd vissza nem segített
    Reseteld a telefonod ettől minden beállításod elveszik kb... és képzeld! ez sem segített

    Kapcsold ki az icloud mentést, ment eggyet itunes on a gépre állítsd vissza ezt a mentést majd jelenkezz be újra és állítsd be az icloud mentést... na ez segített

Új hozzászólás Aktív témák