Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz aujjobba #37293 üzenetére

    Egyébként az a bevásárlólista elég szubjektív dolog. Én k.sokat megnéztem, mire végül ennél ragadtam le. Ez szinte teljesen azt nyújtja, amit én elvártam tőle - külön jó a recept hozzáadási lehetőség, igaz, magyar oldalt nem találtam, ahol működött volna, kézzel meg nem mindig van kedvem szórakozni vele - egyetlen dolog van csak, ami idegesít benne, hogy ha felvittem egy terméket, azt nem tudom törölni. Mármint nem a napi listából, hanem úgy egyáltalán. Szóval ha véletlenül valamit elütöttem, és beraktam a listába, akkor azt a terméket onnantól nem tudom eltűntetni. Se törölni, se átírni, marad ahogy van. :-/

    Régebben még az iPhone4 időkben :) valami mást használtam, de az istennek se jut eszembe mi volt, viszont annak az volt a hátránya, hogy csak ezen a platformon létezett, így mivel a család vegyes fogyasztó oprendszer terén, ez nem volt tovább alternatíva, pedig ott külön tetszett, hogy lehetett importálni/exportálni a terméklistát, így akár a PC-n fel tudtam vinni egyből a szükséges dolgok 80-90%-át. De hát ez van.

    Én amúgy nem rugóztam az igényeiden, mert tudom, hogy sokszor egy apróság miatt lesz valami pont jó, vagy épp ellenkezőleg. Főleg egy olyan dolognál, amit nagyából napi szinten használ az ember.

  • Oldman2

    veterán

    válasz aujjobba #37293 üzenetére

    Nem cseszegetésként írtam amit írtam.

    Sajnos én is szenvedek az alkalmazások nagy részének nem kellő átgondoltságától (maradva az eredeti témánál) a Bring! -ben pl. van Kategória szerinti termék rendezés, ami jó lenne, ha a Kategóriákat lehetne bővíteni, de nem lehet.

    Így cseszhetem a rendezési lehetőséget, ha az nem felel meg az általam látogatott boltok kategória sorrendjének.

    Nálunk a legnagyobb szűrő egy alkalmazás esetén az, hogy legyen benne magyar nyelv támogatás.

    A Bring! emiatt jött képbe, bár az elmúlt napok tapasztalata alapján a nejem nehezen szokik rá...

    Felírja papírra, hogy mi kell, majd bekattintja az alkalmazásban a termékeket és végül a boltban a papír alapján bolyong.
    :W

  • moleculez

    veterán

    válasz aujjobba #37293 üzenetére

    Mi ugyan képet nem használunk, de van egy megosztott emlékeztető, aki mindketten tudunk szerkeszteni, és kiikszelni ami megvan. Mondjuk nálunk a crossplatform nem volt feltétel, mivel mind Apple cuccokat használunk, de azt akartam ezzel mondani, hogy pl nem erre van kitalálva ez az app, de szépen teszi a dolgát így is.

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák