Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #TOTTI

    őstag

    válasz lipi67 #1472 üzenetére

    Hát úgy kezdődik hogy volt egy CSAJSZI.. a barátjával... a csaj ahol dolgozik maszekbe rendszergazda vagyok...

    -Kérdeztem a csajtól megismersz..?
    ...oda állt a barátja...: - Nem ismer meg..!
    ...mondom...: - Ki kérdezett buzafejű..?
    aztán elkezdett hadonászni..elkezdődött a lökdősődés..

    persze én a csajjal smároltam.. ideges lett... aztán felém ötütt a kis negró.. de nem ért el..

    ellöktem lőtávba... azt ugy állon vágtam kifeküdt oda léptem.. mert repült nem keveset...:) belerugtam de csak 1et... orra szája vérzett... akkora tér lett körülöttünk.. azt akkor felkaptam a bacardi breezeres üveget... azt szétvertem a nagyobb haverja fején az csak sirva fakadt... meg vérzett a kopasz feje..

    aztán jöttek a kidobók ketten kivittek le se ért a lábam..:)

    a gyerek nem tudta hányat mutatnak meg a nevét.. aztán mentőt hívtak hozzá... be akartam mennni megint.. azt ott üvöltöznek hogy ez a verekedős.. kinyitotta a bicskát a biztonsági.. kezdtem megijedni...:) aztán levágta a szallagom...

    Telefonáltam egyet hogy intézzék el a bemenetelem...

    De jött egy csaj a solisunba dolgozik... nem is gondoltam ennyire joba vagyunk..:) aztán a kopasz ismerőse bevitt.. és kezeskedett értem... de ott a csaj végig kiabálta hogy ez a csávo szét vert mindenkit ott benn.. azért dobták ki... elintézte hogy kaptak uj szalagot.. a benti kidobok néztek hogy mit keresek benn elmesélte nekik a csaj... aki annyira kurva jo ha lenne esélyem nála az nagyon jo lennne de sztem nem lesz majd kiderül szombat vasárnap.. mert azt mondta ráér...

    Kb ennyi.. remélem addig még dagadt marad a kezem hogy tudjam neki mutogatni..:)
    tanulság.. legközelebb viszek boxert itt se néztek át... meg nem gondolnák sztem a 80 kilomból hogy mennyire kitorpedóztam a népet..:):)

    Ma még ez a történet.. de ha csajoknak mesélem ez már ki lesz szinezve...
    Mindenesetre megkérdezem a konfliktusroabbantó csajtól hogy mire véljem azt a csókot..

Új hozzászólás Aktív témák