Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D55

    aktív tag

    válasz zebra_hun #30139 üzenetére

    Gigánál én küzdök azzal, hogy a V/F-ben negatív offsetet egyszerűen nem vesz tudomásul, ezért csak az AC marad UV célból. 1-esre lehúzni tényleg nem szabad, meg tudsz vele fogni elsőre stabilnak tűnő beállításokat, de aztán hosszútávon jönnek majd a problémák, én korábban ebbe belenéztem csúnyán...

    A magok kapcsán viszont még az is egy plusz lehetőség, ami nekem most úgy tűnik eléggé be is vált, hogy a stabilitási határon járatva meg lehet keresni melyik mag mit bír, majd a szerint egyiket-másikat az aktív magok számától függetlenül is magasabb vagy épp alacsonyabb szorzón járatni, mondjuk 3 lépcsőben. A példa kedvéért pl. a mostani profilom olyan, hogy 53x all core van neki engedélyezve, de két gyengébb magom ilyenkor is csak 52x mehet, 2 vagy 4 aktív mag esetén viszont a két legjobb magom mehet már 54x is, a két közepes pedig mindig fix 53x. Az a jó, hogy ezt kb. most olyan feszültségekkel / hőfokokkal tudja stabilan, mint amivel korábban csak 52x all core-t tudtam stabilan megfogni. Aztán van mellé hasonló ami már viszont a 4 legjobbat mindig legalább 55x-en tartja és a két legjobbat még 56-ra is elengedi ha nincs minden szál leterhelve és tudja ezt szintén kb. ott, ahol korábban csak all core 54x volt stabil.

Új hozzászólás Aktív témák