Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz HSM #79361 üzenetére

    én is erre gondoltam
    leamortizált is jó lehet ha olyan ára van, csak mint fentebb is lehet benne sok meglepi

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Tikakukac

    titán

    válasz HSM #79361 üzenetére

    Tehát ha megveszel egy újjáépített romot friss burkolattal, az nálam nem újszerű gép, hanem csak annak álcázott.

    Álcázott :DDD Jahj meghalok. Tekintve, hogy mennyi "nem álcázott" X TP halt meg nálam ami atom szép volt és mennyi romosra tört amiket én kasztniztam újra, bátran merem kijelenteni, hogy teljesen hülyeség, mert nem ettől pukkan el a töltőelektronika és nem ettől lesz csapágyas a venti, sem hal ki a ThinkLight pölö.

    Újszerű az, ami kívül belül újszerű, gyári állapotú.

    Úgy mész vásárolni, hogy kibontod az alaplapot és elviszed az elektro-laborba és kiméred az összes ellenállást és feszt, meg megnézed hány mikron kopott az USB nyelve? Szerintem nem. Tehát mit tudsz megnézni és mi alapján döntesz? Mennyit kopott ergo csak a külsőt. Ha dokkról ment, akkor egy elegáns HDD cserével simán megfiatalodik a gép pár ezer munkaórát és úgy kened át magad a palánkon, mint a huzat.

    Akinek van hozzá szeme, azért kiszúrja, mi a pálya, ha mást nem az első szétszedésnél. ;)

    Munka szinten foglalkozom ezzel. Én sem szúrom ki, bármikor legózok neked 3 gépet ha nem kell sietni úgy, hogy az életben nem mondod meg melyik miben volt. Ez a laikusoknak jó, akik megetetik a lelküket maguk nyugtatásául. Az első szétszedés meg úgyis vásárlás után van akkor meg méginkább mindegy.

    Chaser: Első sima X200-am olyan volt, mint amiket bent bontok ki. 3 hét után jött az alaplapcsere. X200s-em bal sarkán volt táska kopás és kifújt. Úgy kapta az új alaplapot x hónap után szintén, mint a huzat. Rengeteg olyan gépet hoznak be amik úgy néznek ki, hogy zsanér törött, 2 centi retek, venti nem forog mert áll benne a por. Semmi baja. Bezzeg az ami tök szép, dobozos, vigyázott, az jön árajánlatra, hogy mennyi az annyi, mert VGA hibás. Nyilván az esélyed a sok veréssel növekszik arra, hogy valami elkottázódik belül is, mégsem a benti céges 5110-ben pörögnek ki az alkatrészek hanem a lakótárséba ami otthon van az asztalon 3 éve.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák