Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btudos

    veterán

    válasz Parci #43243 üzenetére

    Legutóbb azt írtad erről hogy a modik azt is kiveszik, most akkor hogy van ez? :F

    Ne haragudj, én elismerem a munkátokat és nélkületek ez a közösség sem létezne, de megint Te indítottad újra ezt a témát, amit Te magad tekintettél lezártnak. :U

    Plusz pont ugyanúgy felháborodsz hogy számonkérnek a hirdetések miatt, mint ahogy audi100td tette, ugyanúgy viselkedtek, nincs értelme ezen rugózni. Szerintem fejezzük ezt be, mert nem méltó a topik színvonalához. (Arról megint nem beszélnék, hogy egy vitás eset miatt minősítesz egy egész topikot, csak mert kényes a téma amin fennakadtunk.)

    /hát öregem... először is, szerintem te egész egyszerűen nem vagy abban a helyzetben, hogy így beszélj velem... "szerintem fejezzük ezt be, nem méltó..."??? nem a kisfiad vagyok, hanem az oldal egyik alapítója, tulajdonosa és ügyvezetője. a témát nem én indítottam újra, hanem orvosoltam egy panaszt. sőt, ha már itt tartunk, te indítottad újra, noha felhívtam mindenki figyelmét, hogy a téma lezárva, miután eljártam az ügyben. hogy őszinte legyek, nem vall túl nagy észre, hogy gyakorlatilag a külön kérésemre, hogy ejtsük a témát, mégis előhozod és konkrétan belémkötsz. mit remélsz elérni? amit a hirdetéseimről írsz, az is tök értelmetlen, látszólag végig sem olvastad az egész esetet. szóval itt és most akkor figyelmeztetnélek is. :((( /Parci//

    Amúgy visszatérve, hibás /időnként idegesítő sziszegő hangot ad ki magából/ garanciális tápot cserélik gond nélkül, vagy küzdenem kell érte?

    [ Módosította: Parci ]

    Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Új hozzászólás Aktív témák