Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    #kijelző #anyagminőség
    A T530/540p PVA-jai és IPS-sei mekkora különbséget rejtenek? Az IPS általános előnyei tiszta sor, de láttam már hihetetlenül otromba modellt T-ből is, vállalhatatlan színvilággal és betekinthetetlenségi szögekkel, TN-fronton is gyalázatos volt, szóval semmin nem lepődök már meg, ezért kérdezem, hogy ezeket az 530 szintjén és korában hogyan sikerült megvalósítani, egymáshoz képest is és önmagukban nézve is. Jöttek ki TN-es verziók is belőlük? Hány elemű a panellottó itt? A ThinkWiki ide vágó része elengedte a témát már jó ideje.

    T460(s)/470(s)/480(s) viszonylatában is érdekel a fenti, itt is egymáshoz képest és az 530-cal összevetve egyaránt. Mindent egybevéve ez a 4xx vonal vagy ez a 2db 5xx választandó inkább? Teljesítmény többedleges szempont. Fajlagosan a 4xxx hirdetések jobbnak hatnak, de nem láttam saját szemmel még. PWM viselhetősége, mértéke is kérdés szériánként, modellenként, revíziónként. Tudom, csak közelítőleg lehet megválaszolni ezeket, de nekem már az is nagy segítség, minél kevesebb fölös kört szeretnék leírni, köszönöm aki segít tapasztalataival. Bármi egyéb beeső, megfontolandó érv is írható.

Új hozzászólás Aktív témák