Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz apuc #10491 üzenetére

    ami gépből van az el is romlik. főként a vinyó mehet balra el, esetleg a venti beáll idővel. emellett gyakorlatilag bármi megtörténhet, de kisebb a valószínűsége úgy gondolom.

    elég kevés embertől hallottam a tévé kitiltását eddig. nekem kicsit sumákolnom kellett, gazdasszony nehezen viselte először. úgy kezdődött, hogy először a magyar adókat nulláztam a nagy tévén, cserébe lett műholdas ingyenes. mivel gazdasszony németes, ez egész tűrhető volt. a tuner a gépről ment, de inkább sorozatokat néztünk, nem volt már annyira háttértévézés. ez még win alatt volt, távirányítóval, mindennel. annyira nem néztük sokat, mint korábban. én élből nemigen nézek, a németből is egy életre eleget láttam zsenge ifjoncként. aztán kis szünet volt, mert linuxon nem indult el a notis műhold tuner. mostanra összehoztam, szóval ha nem is távirányítóval, de bármikor van tévé. szerintem van egy hónapja, hogy utoljára be lett kapcsola akár a notin, akár a nagy tévén. gyermeknek letöltöttem az összes klasszik magyar rajzfilmet, meg pár erkölcsileg értelmezhető cuccot (pl star trek ng, mindenféle tudományos cucc, walt disney). neki az lesz, meg német tévé ha nagyon akar. most a micimackóval van olyan kísérletünk, hogy minden részt leszedtem angolul is, felváltva kapja az ívet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák