Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slax

    senior tag

    válasz plaja #229 üzenetére

    Viszonyítani csak az e620 tool kijelzőjével tudtam. A vodát használó isminél a tool -91dBm voda 3g-t ír ki, és félig van a kijelző. Nálam most -95dBm, egyharmad kijelző, pannon edge. Kapcsolódásra a huawei mobile partnerét használom, amit a huawei lapjáról töltöttem le a firmel egy csomagban (muszáj volt vista 64 miatt) . Ez a bal alsó sarokban kijelzi a jelerősséget. Mivel függő a modemem, így csak a pannonét jelzi ki, de mivel gyártói progi, így bármelyik szolgáltatóhoz való kapcsolódásra lehet használni (csak a profilnál meg kell adni az adatokat a kapcsolódáshoz), és akkor az aktuális hálózat jelerősségét írja ki. A hálózatfelismerése jól működik, most kerestettem vele kézi módban, és voda 2g/3g, t-mobil 2g/3g, és pannon 2g-t lát. Asszem meg kell várnom a következő havi fizetést, kissé drága az antenna.

    [ Szerkesztve ]

    ''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Új hozzászólás Aktív témák