Keresés

Hirdetés

  • Bemutatkozott a Galaxy Watch FE

    ma A Samsung első Wear OS alapú órája újráz, de csak a kisebb méretben, ezúttal nem opció a 44 milliméteres tokozás.

  • Friss játéktrióhoz készült az új GeForce driver

    ph A WHQL minősítésű, 555.99-es eszközillesztő hibajavításokban is bővelkedik.

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    Hali!

    Érdeklődnék, hogy szerintetek jó-e a jelenlegi OTP Junior számlám vagy esetleg érdemesebb lenne áttérnem az Axa-hoz azon belül is a KamatHozó bankszámlára?

    Anno majdnem 10 éve nyitottunk nekem számlát, konkrétan a már említett OTP Junior-t. Most viszont felmentem a netrisk.hu-ra és ott a faitaloknak javasolt résznél az Axa van az első helyen a már korábban említett HamatHozó bankszámla csomagjával.

    Én a kártyámat úgy használnám, hogy amint megkapom a fizumat (85-100k Ft) azt le is veszem egyből, max ritkán hagynék rajta, internetes vásárlásra szánt csekély összeget (max 1-2k Ft), valamint évente 1x lenne rajta annyi, hogy a kötelező gépjármű biztosítás + CASCO összegét le tudják vonni.

    Boltban történő vásárlásnál jobb szeretem ha KP van nálam mert akkor legalább tudom milyen keretek között tudok csinálni hétvégi bevásárlást, plusz nem kell lekérnem a számlám aktuális egyenlegét.

    Viszont szeretnék egy számlát csinálni amire félreteszek annyi pénzt amennyit tudok (pl: 5-20k Ft).
    Megtakarításnak melyik szerintetek a legjobb amit bármilyen célra felhasználhatok és időben olyan 5-10 évre le tudok kötni. esetleg mennyi időre jobb lekötni a leendő megtakarításomat?

    A Sberbank mennyire megbízható ezek fényében: [link], [link]

    Üdv
    Puma

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz axioma #4800 üzenetére

    Értem, köszönöm!

    Akkor valószínűleg maradok az OTP-nél még fél max 1 évig aztán utána meglátom mik a lehetőségeim.

    (#4806) KMT :

    Gyorsan kerestem is egy másik oldalt, ahol ezt kaptam:

    A Raiffeisen szimpatikusabb, mert a K&H-nál kérdéses, hogy ha majd túllépem a 25 éves korlimitet az adott csomagban akkor majd milyen tulajdonságokkal bíró másik csomagba fognak áttenni/felajánlani.
    A Magnet sem tűnik rossznak.

    A spórolás/gyűjtés és egyben pénzzel való gazdálkodás jobban megy ha látom fizikálisan mi az a pénz mennyiség amit ki kell fizetnem és mennyi a fennmaradó amit felhasználhatok bármire vagy megtakaríthatok.

    Angliában HSBC-nél volt számlám ott a netbankolás során szerzett tapasztalataim miatt annyira nem jött be.
    Meg neten keresztül nem szeretem intézni a pénzügyeimet. Kint is amint megkaptam a pénzem már vettem is le a számlámról.

    Az államkötvény jónak hangzik, köszönöm!

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

  • Puma K

    veterán

    válasz polonic #4825 üzenetére

    Még szerencse, hogy vannak ilyen oldalak amik ennyire jól működnek... köszi, hogy szóltál.

    Valahogy reportolni kéne, hogy valami gáz van a keresőjükkel...

    (#4826) KMT :

    Sajnos már nem vagyok diák, így az nekem nem lenne jó.

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák