Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    Sziasztok! elég komplex feladattal jöttem, aminek csak egy része szigorúan véve elektronika: egy GOPRO-ból távolról vezérelt 4k-s kamerát szeretnék varázsolni, napelemes tápolással. Vannak napelemes biztonsági kamerák, ahol a kezelés és az adatáramlás megoldott, viszont azoknak meg nem vagyok megelégedve a képminőségével, egy gopro vagy egyéb akciókamerából gondoltam kiindulni.

    Találtam egy leírást, amiben egy PIC12F1822 proci ráforrasztásával oldották meg, hogy a felhasználó az alap viselkedés (=nem kapcsol be USB-re dugva ÉS nem indít wifit) mellé kap két extra opciót. Meg lehetne egyszerűbben (proci nélkül) oldani, ha nekem az is elég lenne, hogy választási lehetőség nélkül mindíg wifi-vel induljon, ha USB-n áramot kap ÉS az akksi is eléggé fel van töltve?

    Így néz ki a NYÁK (+azt hiszem, valahol van egy pin, ami az akksi feszültségét mutatja), amire forrasztgatni lehet:

    +semmi infót nem találtam más, olcsóbb akciókamerákról (nem feltétlen forrasztgatnám a még ma is 200EUR-t érő hero4black-et), vajon hasonlót más kamerában is meg lehetne hegeszteni? Azaz wifivel ébredjen, ha USB-n jön a kakaó.

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák