Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Heló mindenki!

    Vettem egy ilyen 10m-es ledszalagot, bekötöttem úgy, ahogy a képen van (a vezérlő dobozkából egy vég az egyik szalagba, másik a másik szalagba megy), viszont nem volt 1-2 A-es tápom, kipróbáltam 5-600mA-essel, azzal világított, de csak a kék, és hiába nyomkodtam a távirányítót, nem működött...Telefon kamerájával megnéztem az irányítót, villogott az infra, szóval az biztosan jó. Én arra gondolok, hogy mivel nem volt elegendő áram, előfordulhat, hogy azért nem működött megfelelően. Mennyire valószínű ez? Vagy inkább hibás lehet a kis doboz, esetleg a távirányító? :F
    Ha szerzek erősebb tápot, biztosat tudok, viszont addig is jó lenne valami biztatót hallani/látni, hogy nem a termék hibás :(((
    Egyébként az van írva az oldalon, hogy 2A / 5 méter, az 10m-re mit jelent? 4A-t, vagy attól függ, hogy hogyan kötöm be? A kis dobozra max 6A van írva. Ha kevesebbet kap, attól lehet baja neki, vagy csak gyengébben fog világítani (, esetleg nem úgy működik ahogy kéne)?? Távirányítóban az elemet megmértem, nincs lemerülve.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák