Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz Joshi #5073 üzenetére

    De van mit. Nálam is jelentkezett egy korábbi fw-el. A mostani 1.0.9-el is , de elég ritkán. It is és a Futeko-n panaszkodtak rá mások is, elég rákeresni. Ha ennyi embernél előjön az már nem eseti hiba és nem is a megjelenítő készülék hibája. Az, hogy neked még nem jött elő szerencse, mert épp tutira "harmonizál" a TV-ddel, de nem mindenkinek ugyan olyan a TV-je mint a tiéd. Attól még, hogy te nem tapasztalod, be kell látnod, hogy ha mások igen, akkor az bizony egy hiba. Pl. ha a PC-d alaplapjában az X-es RAM nem megy, vagy fagyogat, attól még lehet Y-os RAM-al tökéletes, de ez akkor is valamifajta inkompatibilitás és nem fog vigasztalni az, hogy másnak Y-os RAM-mal meg jól megy. Ott mondjuk a RAM-ot cserélni még könnyű a laphoz, de nehogy már a lejátszóhoz kelljen választani a TV-t. Főleg, hogy nincs olyan "kompatibilitási lista", amely alapján választani lehetne, hogy ezzel a TV-vel villog, azzal meg soha. (Mondjuk az lenne még hab a tortán) :D :N .

    Más példával: nekem a 3D BD iso lejátszás is pöpec és microstutter mentes (mert a TV-m kompenzálja), viszont mivel elvileg nem teljesen kadenciahelyes és láttam már rá panaszokat is, ezért pl. nem is ajánlgatom másnak se, ha épp ez is szempont neki. Mert túl sok lutri van a dologban és be kell látni, hogy attól még ez egy hiba marad, ami kiszámíthatatlan, hogy az illető TV-jén mennyire fog látszani.

    [ Szerkesztve ]

  • captainnemo

    aktív tag

    válasz Joshi #5073 üzenetére

    Értem amit mondasz, és valóban elképzelhető van olyan megjelenítő ahol ez a probléma nem jelentkezik. Viszont nem vagyunk kevesen akiknél igen, nézd meg csak a futeko fórumán. Nyilván ha lecserélem a megjelenítőt elképzelhető a probléma megszűnik, de ez nem bizonyít semmit. Érdemes lenne statisztikát csinálni megjelenítőkkel, hogy kinél van hiba. Nagyon sokan azért nem panaszkodnak, mert kikapcsolják az imprexet és nem érdekli őket. Nem lepődnék meg, ha a hiba több megjelenítőt érintene, mint amiket nem.

Új hozzászólás Aktív témák