Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    Topikgazda

    válasz blakey #293 üzenetére

    Miért komplikálnám túl?

    Az előbb leírtam, hogy szerintem ez egy alapelvárás lenne egy ilyen készüléktől, hogy a feliratokat ne csúsztassa el a hanghoz képest, ha a felirat file rendesen be van időzítve hozzá. Ez egyértelműen a lejátszó hibája kell, hogy legyen, ha más eszközön meg az rendesen szinkronban marad. +Szerintem baromi zavaró, hogy nem tudsz úgy egy videót végig nézni, hogy azon miskurálsz, hogy vajon mikor fog elcsúszni a felirat, vagy ha nem is forog ez a fejedben, a videó nézése közben úgy fél óra után hirtelen bevágja, hogy 1-2 másodperccel hamarabb vagy később jelenik meg a hanghoz képest. Jöhet a Pause->felirat menü és kezdheted saccolni, hogy mennyivel is kéne átidőzíteni, utána Play és ha mégsem találtad el, akkor előröl az egész, addig ami jó nem lesz. Szerintem ez marha kényelmetlen és idegesítő, ha épp bele vagy merülve egy jobb filmbe, hogy ezért kell megszakítani a lejátszást. (Pláne, ha előtte még azzal is direkt dolgoztál, hogy a progresszív időzítést rendbe rakd PC-n).

    Nem azt mondom, hogy kibírhatatlan, mert ez is egy megoldás, de még 1X: egy 60K-s dedikált lejátszónál, azért ne kelljen már ilyesmivel kínlódni...

    Egy 10K-s Android stick esetén is idegesítene, mert ez egy elég alap dolog. És bug, mert a bug az bug. (IMO).

Új hozzászólás Aktív témák