Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flatron710

    tag

    Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy segítsetek - véleményekkel, esetleg komplett "összeállításokkal", linkekkel, árakkal - nekem egy inkább tisztán/szépen(!), mint hangosan szóló erősítő, valamilyen MP3-at támogató fej egység ( lejátszó ) és hangfal triójának a kiválasztásában! A keret max.: 100 ezer jó Magyar Forint!

    A dolog szakmai oldalát rátok bízom, mert én nem igazán vagyok otthon benne - csak minimálisan - viszont úgy látom, hogy ti elég komoly szintű ismerettséggel rendelkeztek a Hi-Fi világában. :R ( Én most próbálkozom vele... főleg a minőségi zenehallgatás miatt...Az Mp3 ne tévesszen meg senkit! Van egy rakás audio-m is! )
    Viszont követni fogom a fórumot és annak külön örülnék, ha több szakember is kifejtené a véleményét egy x személy által ajánlott rendszerről...

    Az alábbi kritériumokat azért leírnám:
    - férjen bele az árba! ( nem tudom, hogy az általam megadott árral tág vagy szűk lehetőség nyílt meg előttetek) Lehetőség szerint új cuccok legyenek, de végső esetben a megbízható, használt is szóba jöhet.
    - a hangerőt feláldozhatjuk a "minőség" oltárán. Azért írtam idézőjelben, mert szintén nem vagyok képben, hogy az ár limit mennyire fogja befolyásolni a minőséget.
    - sztereo rendszer nekem tökéletes
    - a szép, dinamikus mély hangokat nagyon szeretem
    - a zenei ízlésem elég tágnak mondható: dance, trance, pop és esetenként egy kis rock zene ( főleg a Nightwish!!! )

    A segítségeteket és a hozzászólásokat előre is köszönöm!!!

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Flatron710 #5671 üzenetére

    Az kimaradt az előzőből, hogy egyáltalán álmodhatok-e ilyen ár kerettel egy jó - ami egy kezdőnek jó -cuccról?

    [ Szerkesztve ]

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

  • Flatron710

    tag

    válasz Rozoga62 #5676 üzenetére

    Köszi szépen a választ! Akkor marad a használt!

    Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Új hozzászólás Aktív témák