Keresés

Hirdetés

  • SaGa: Emerald Beyond teszt

    gp A Square Enix üzleti modellt vált: ezentúl csak a hatalmas költségvetésű megajátékokkal foglalkoznak. Talán az utolsó kivételt az Emerald Beyond jelenti, ez a kiismerhetetlenségétől nagyszerű RPG.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Két projektorral bővül az Acer Vero család

    ph A lézeres elven működő és 4K felbontást kínáló környezetbarát egység a HL68 családba érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • L4D1K

    őstag

    válasz KMT #9909 üzenetére

    Természetesen hallgattam mást is. Az utóbbi időben mást sem csináltam. A monitorok nekem nem jöttek be, ahhoz a zenéhez amit én hallgatok nem valók. Ár és hang tekintetében lett győztes a DP880A, mert a hasonló hangminőségű márkáknál jelentősen olcsóbb. Újonnani árakat nézve 100-120 e ft os párok messze nem szóltak úgy mint ez. Használtan persze biztos lehetne 40e ft körül kapni jobbat, de az biztos nem 2 éves hanem 20. Hang persze szubjektív, nekem tetszik, a volt gazdájának a Sound Art monitor hangképe volt a jobb. Igaz ő tetőtérben hallgatta, nem 20m2 es szobában. Nálam teljesen másképp szólalt meg.

    Azt hiszem ennyi pénzért nagyon jó hangot produkál, és tényleg úgy vettem át hogy egy porszem nem volt rajta és nem is lesz :) Természetesen itt nem áll meg a tudomány, ha bár egy ideig biztos nagyon jól el leszel vele, következő lépés majd Szabó Zoli hiVOX modja lehet, de előbb szeretném megszokni és megtanulni hallgatni a zenéimet. :B

    # ANTAL Tuning #

Új hozzászólás Aktív témák