Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alphamooncam

    őstag

    válasz bta1 #94404 üzenetére

    4 vagy 5 lépcsőben jutottam el az 59A-ig, folyamatosan hüledezve az eredmények láttán. ( Kismegszakítóm 16A-os )

    Elsőre pont elméleti 80Wattos fogyasztást adtam meg, de olyan kis számolt vezető keresztmetszetet dobott ki, hogy "kénytelen" voltam váltani, és valós keresztmetszethez igazítani - növelni a teljesítményt - a betáplált adatokat, amíg ki nem jött ez a hihetetlen 59A.

    Nincs fogyasztás mérőm, és nem tudom mennyit vesz fel a hálózatból, az egyébként minden, csak épp nem hagyományos erősítőm, de azért annyit tudok, hogy megközelítőleg 12Wattot tud leadni, de arról fogalmam sincs, hogy egyébként pl. mennyit fűt el.

    "Már egy átlagos (60-80W) tranyósnál is megfigyelhető, hogy másfelesnél vékonyabb (hasonló minőségi szintű) 230V-os kábellel jól észrevehetően zavarosodik a mélytartomány, kezd dinamikát, lendületet veszíteni."

    Ez nekem így túl általános. Van arról információd, hogy a példában említett tápkábel milyen felépítésű volt?

    Az, a véleményed szerint kizárható, hogy a "vékony" kábel okozta zavarosodást, a párhuzamosan, egymás mellett futó vezető ereket érő "szennyezés" , pontosabban a "szennyezés" elleni védelem hiánya okozta?

    Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Új hozzászólás Aktív témák