Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz t.zolka #63629 üzenetére

    Jó kérdés. Egyébként az "1 centiket vágjunk le a kábelből és hallgassuk a különbséget"-nél nagyobb baro......... (hú majdnem kimondtam), szóval csacskaságot ritkán olvastam, de lényeg, hogy egyesek hisznek benne.
    Ennél a pontnál szoktuk válaszként kapni, hogy "azért mert én nem hallom, még lehet, hogy van aki hallja". OK, ennek az igazságtartalmával nem vitatkozom alapvetően és egyes esetekben, nyilván különbözőképpen hallunk, de az 1 centis vagdosás "kihallása" egyértelműen bullshit. És itt nagyon kérem, válasszuk el egymástól, hogy AZT HISZI és állítja hogy hallja, vagy TÉNYLEG hallja.
    Mire kiszedi a hangfalkábelt a helyéről, mire levágja az egy centit a fogóval, mire rövidebbre blankolja a szigetelést, mire visszateszi a helyére, addig percek telnek el, a mozgástól változik a vérnyomása, más ideg és pszichés állapotba kerül, esetleg közben beborul az ég vagy kisüt a nap. Ezek nagyságrendekkel többet számítanak már a "hallása" szempontjából, mint az 1 centivel rövidebb kábel hatása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák