Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Dorian #56279 üzenetére

    Miben különbözik a te definíciód az enyémtől?

    (A Negyedik Dimenzió epilógus után általánosan hasonló kérdést fogok feltenni, mindenki készüljön saját definícióval!)

    Szerk.: Egyáltalán mit tulajdonítasz az én definíciómnak? Kíváncsi vagyok.

    [ Szerkesztve ]

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Dorian #56279 üzenetére

    Inkább átfogalmaznám: pont az a gond, hogy nagyon sokak szerint HI-FI téma a teszkós mikro hifitől kezdve a dvd lejátszókon át a hangkártya is. Mert sztereó hangrendszerhez köthetők. A probléma gyökere mindösszesen itt rejtőzik.
    liszi70: Nem ők emlegetnek misztikumot, szemfényvesztést, nem ők harsányak, miközben elő bukkannak tudásbéli hiányosságok (akár a forrasztásról is). Tőlük látom az alázatot a zene hallgatás minőség keresése felé.
    Kérlek, ne sorolj be hozzájuk, én még csak azt értem, hogy ők mit tekintenek HI-FI szellemiségnek, de jómagam nem tudom, hogy valaha is az leszek, avagy sem.
    Számtalanszor elmondták, nem kell hallani, tapasztalni, amit egyes emberek igen. Nem ez érdekli őket. Csak ne mondd azt (főleg megfelelő tapasztalás nélkül, de még annak fényében sem ildomos, hiszen nem egyforma a hallása minden embernek), hogy ez, vagy ez misztikum, ezotéria, hülyeség, baromság, Mert ez így konkrétan sértő.
    Ne értsen félre senki, nem pártfogolok senkit, többek között Te is a kedveltjeim közé tartozol. Csak jó tanácsként mondom, amit. :R
    Túl mélyek az ellentétek, személyeskedésbe fordulnak folyamatosan az indulatok egy-egy téma hallatán. Pedig anélkül rendkívül élvezetes beszélgetések, téma boncolgatások lehetnének.

Új hozzászólás Aktív témák