Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schawo

    titán

    válasz #71562240 #45534 üzenetére

    Ismerős jelenség, sokszor tesztelgetek saját eszközöket, és volt, hogy utólag jöttem rá, hogy AB helyett bizony ugyanazt hallgattam egymás után egy csomószor :))

    ZZ Top: És az még istenes, az utolsó változat 10dB dinamikájával :) A középső változat 12dB-ével pedig sokan kiegyeznénk, rosszabb sose legyen. A -19dB-es alapváltozat olyan, hogy azt még én is megpiszkálnám (limiter), mert az EU-s regulák miatt a mai hordozható eszközökön hallgathatatlanul halk.

    Soundcloudon meg aztán minden szart megtalálsz.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

  • andorra

    őstag

    válasz #71562240 #45534 üzenetére

    "(Erről a "megszokott különbség" versus placebó témáról (hifi tesztmódszerek következményeiről) majd néhány napon belül[??) még írok egy s mást, a két héttel ezelőtti, Andorránál végzett kísérletünk kapcsán, csak még ki akarok próbálni hozzá valamit, mihelyst lesz időm.)"

    Ha valaki valóban első kézből szeretne erről a kísérletről tájékozódni, figyelmébe ajánlom, a terv szerint 2018-ban megjelenő "Andorra Hi-Fi emlékiratai" című könyvet, melyet jó esetben még dedikálhat is a szerző a könyvhéten.
    Előzetesként, néhány Kammerer vonatkozású fejezetcím:

    Kammerer megírta volna, de már elfelejtette.
    Kammerer nem is volt ott.
    Kammerer már régen nem is hall, csak ír.
    Kammerernek már több hifi kereskedésben szóltak, hogy ne tapogassa a készülékeket, hanem inkább hallgassa meg azokat. (De ezt sem hallotta.)
    Kammerer szerint a börön keresztül is érzékelhető analóg hangzás.
    Kammerer kedvenc zeneszerzője Beethoven, de korai műveit, valahogy nem élvezi.
    Kammerer gyűjteményében sokkal több a kotta, mint a lemez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák