Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackV

    senior tag

    válasz #56474624 #12504 üzenetére

    "Sokan képesek egy adott hangzásképet megszokni, és megszeretni. Még azok közül is, akik hangszeres zenét is hallgatnak. Kis kiemelés mélyben, magasban, és jól is szól, cseng-bong."
    A világért sem szeretném kifigurázni azt amit mondasz, azt hiszem értem miről beszélsz, csak mégis az jutott eszembe, hogy akkor az szól jól, ami szarul szól. :)
    Egyébként kíváncsi lennék az én cuccosom mennyire cseng-bong élvhajhász módon, egy profin kiegyenlítetthez képest, mert én nagyon élvezem a hangszeres zenehallgatást ezen. (Dehát hol hallgassak én olyat.) Minden hangszernek jól érvényesülő karaktere, teste, ereje van. Na mindegy, most már jó lesz ez így nekem. :)
    Egyébként van egy háttérképem a Bahamákról, ha egyszer eljutok oda, biztos, hogy nem fogok reklamálni, hogy a képen kékebb volt az óceán és zöldebb volt a pálma.. Csak hátradőlök és bután kényeztetem a szemem a kiszínezett képpel..

    Közben megvettem az 5 rongyos kis philips 720as cd-t, amit felalkudtam 6-ra, mert tolongtak érte.. Igazad is volt, ennyit megért, szépen szól, (egyébként jelentős különbséget nem hallok az integrált hangkártyámhoz képest.)
    A hangfalállványaimmal is elkészültem, elég combos lett, van vagy 35 kg darabja. Már csak a ledeket kell beraknom, aztán majd lövök róla képet..

    Szóval úgy néz ki, révbe érkeztem, minden faxa. Köszönök neked és a többieknek minden segítséget!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák