Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jafet

    csendes tag

    Sziasztok!
    Visszaolvastam az összes hozzászólást és nagyon sok hasznos infót kaptam, de el is bizonytalanított rendesen :). Tisztázás gyanánt kérek segítséget.

    Magamtól odáig jutottam, hogy bobcat minert vásárolnék, melyet Budapest kertvárosi részén üzemelnék be ( IV.ker ). Környékemen bőven van jelenleg látható gép, emiatt úgy gondolom a kapcsolattal nem lesz gond. A már működő gépek eredményeit böngészve kb havi 60 HNT-vel kalkulálok, ami számomra megérős + tetszik maga a Iot hálozat működtetésében való részvétel.

    Ha jól értem augusztusban halving, ami drasztikusan hatni fog a rewardra is.
    Gyakorlatban ez azt jelenti hogy kb feleződik a jutalom? Vagy ez nem ennyire egyszerűen kalkulálható?
    Ennek gondolom árfelhajtó ereje is lesz a token értékere vonatkoztatva, eltekintve attól, hogy a piaci körülmények alapján éppen up vagy down swingben mozgunk.
    Irtatok más gépekről is mint pl a Nebra, de azt vettem ki hogy rizikós a dolog- ezt jól értelmeztem? Akkor inkább a bobcat...
    Illetve arról is szó volt, hogy érdemes lehet kivárni a halving utánig, mert hogy más olcsóbb eszközök is várhatók, amivel ugyanúgy lehet bányászni- ez feltételezés, vagy vannak már konkrétumok is, ha igen hol tudok utána olvasni?
    Utolsó dologként nem tiszta számomra a light, normál illetve approved hotspotok közti különbség.
    Előre is köszönöm az esetleges válaszokat.

    üdv
    J

Új hozzászólás Aktív témák