Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cOxeR

    Ármester

    válasz mkriszadmin #82545 üzenetére

    A vasalós regisztrációt megcsináltam, a többit még nem, de most nekiesek, nem volt időm felhívni őket, egész nap mostam/dolgoztam. :D
    Egy kis helyzetjelentés, ha valaki épp ezekben gondolkozna, igazából reggel óta megy mindkettő váltva/egyszerre, ahogy épp kijön.
    -15%-os kuponnal vettem, gumi talp, összeépítő keret, szárítókosár, 500k-volt a teljes szett, 5 év garancia, 10 év az inverterre és természetesen a kiszállítás és beüzemelés is benne vol. (utóbbi az kicsit derogált a srácoknak, de végül megcsinálták megfelelően, amennyire mostanában el lehet várni a legtöbb "munkástól")
    Műanyag takarókat nem tették fel a mosógépre, ahol a szállításhoz szükséges csavarok voltak, nem tettek bilincset a lefolyócső rögzítésre - ott volt a kezembe, de inkább nem is erőlködtem... de elvittek minden dobozt/szemetet, gyorsak is voltak, a gyorsaságra/ pontosságra viszont egy szavam nem lehet.

    EW8F348BE - mosógép
    Gyári adatok szerint maximum 2200w-ot vesz fel, nálam eddig a max 2000w volt, ennél többet nem láttam. A gyári leírásban levő programokhoz csatolt fogyasztások teljesen pontosak, ugyanannyit mértem nagyságrendileg, mint ami a dokumentumban volt. Persze ez kb 3 program, de majd ha érdekel valakit havi átlagot írok rá, mit visz el nálunk, akár mosási számmal is.
    Külsőre egyik sem egy igazán szép darab, viszont kézi tárcsás programválasztás van, így "megjegyzi" az előző programot, ha lekapcsolom.
    Régi volt az előző gépünk, 15 éves - ahhoz mérten ugyanazokkal a tisztítószerekkel sokkal jobb eredményt kaptunk. Látványosan pufibb pl a törölköző, puhább tapintásra.

    EW9H378S - szárítógép
    Gyári adatok szerint maximum 700w-ot vesz fel, eddig a max 520w volt, ennél többet nem láttam. Gyári leírásnak megfelelő fogyasztás itt is adott programok esetén. Ezt is monitorozom, itt is tudok írni havi adatokat.
    Lámpa szerintem hasznos funkció benne - kár, hogy a mosógépben nincs, most este főleg, könnyen kivehető tisztítható az elejében a szűrő, a kondenz tartály is, de ha lesz hétvégén időm, szerintem bekötöm és nem kell ezzel bíbelődni - ha jól láttam van hozzá gyárilag cső, mondjuk egy PVC szűkítő kell hozzá. (na pl ezt se kötötték be a beüzemelés keretében - mondjuk erre lehet azt mondani nem volt alkatrész/nem tartozik hozzá)

    Néhány kérdés, ha már:
    Tényleg programonként kell pucolni a szárítógép szűrőjét?
    Mi a tapasztalat - sose volt szárítógépünk - egy 8kg-os mosás 2 körben fér bele a szárítóba? - felénél többet nem "mertünk" beletenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák