Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Worker

    aktív tag

    Sziasztok!

    Kombinált hűtőszekrény vásárlás előtt állok, és kicsit tanácstalan vagyok, kellene egy kis szakértő segítség.
    Ezek a hűtők vannak versenyben, árukeresővel tudtam csak normálisabb szűrőket beállítani, de ha vkinek van jobb tippje ezeknél, az is jöhet! ;)

    Szempontok:

    - 200ezer a felső határ
    - A+++ hűtőket nézek csak, legyen 200 kWh/év alatt a fogyasztás
    - 230+ L hűtő, és kb. 100 L-es fagyasztó az elvárás (minél nagyobb annál jobb)
    - Nincs "márkapreferenciám", de egyelőre talán a 2 Samsung vmelyike lehet a befutó. A Liebherr-ől hallottam hogy "prémiumnak" tartják, viszont az pont vmivel kisebb hűtőtérrel rendelkezik, és zajszintnél is vmivel többet adtak meg (40dB, a többi 40 alatti, ha jelent ez a gyakorlatban bármit is...). Whirlpool, LG meg Gorenjeről nem tudom mennyire számítanak jó választásnak.
    - Legyen minél halkabb - tudom, ez nagyon szubjektív, és van hogy a leghalkabb kezdi el néha a legnagyobb hangokat kiadni, szóval tapasztalat jól jönne, az árukeresős vélemények nagyon vegyesek
    - Tudjam megfordítani az ajtónyitást (nem vagyok egy nagy szaki, de örülnék ha nem a legszopósabb megoldással rendelkezőt venném meg) - a Samsungnál láttam hogy még videó is van hogy kéne megfordítani, az nem tűnt annyira bonyolultnak...
    - Lehessen variálni a hűtőpolcokat - na erről alig találni infókat a hűtőkről, még a saját oldalukon sem, a képekről próbáltam kibogarászni h vajon melyiknél lehet kiszedni és áttenni a polcokat...
    - Legyen jobb minőségű a "burkolat": azt olvastam hogy elvileg nem mindegyik szürke hűtő "inox", hanem van amelyik rozsdamentes acél: egyedül a Gorenje-nél láttam írva hogy az tényleg acél, de nem tudom ez mennyire valid, lehet ez nem előny mert mégis ugyanaz a burkolata mint a többinek, nem értek ehhez (sem)... :D
    - Legyen "rejtett" az ajtónyitó

    Előre is hálásan köszönöm ha vki időt szakít arra, hogy tanácsot adjon! :R

    "To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

Új hozzászólás Aktív témák