Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz blattida #29838 üzenetére

    Gondolom azért, mert a víztakarékos hétkilósokban még nem tud érvényesülni "a buborékok fantasztikus ereje", míg a 9-10 kilósokban már igen a több víz miatt. Azért a hétkilósok is kaptak buborékokat, hogy azzal jobban el tudják adni őket. Minőségellenőrzésre a koreaiak meg csak 10-20 másodperceket adnak a gyártósorokon, mert gusztustalan, hogy milyen feszített tempót követelnek meg. De a japánok sem jobbak náluk semmivel. Dolgoztam a dorogi SANYO telefonakkumulátor-gyárban a futószalag mellett, három műszakban éhbérért. Egy-két hónapig bírtam. A japán főnökeink szerint gyorsabbak voltunk, mint a japánok. Meg is lett az eredménye, a rengeteg selejt miatt a végén már nem akart rendelni tőlük senki, be is zártak. Külön összeszokott futószalagsorok voltak, amik egymással versenyeztek. A leggyorsabbak, az elit csapat, be sem vettek akárkit maguk közé. Meg volt adva, hogy minimum mennyit kell letermelnie minden sornak. Talán hatszáz volt nyolc órára, ha jól emlékszem. Hát én azt a sebességet nem bírtam. Egyszer rácsaptam a stop gombra, annyi akksi volt már előttem. Úgy néztek rám, mint arra, aki megunta az életét. Akkor mondták, hogy azt a gombot sosem szabad megnyomni. Ezeknek tényleg robotok kellenek. Talán akkor kevesebb lesz a selejt. Az emberek nem is tudják, hogy milyen könnyen felrobbanhat egy telefon, csak véletlenül fordítva kell ráhegeszteni az alkatrészeket. Nagyon könnyen el lehet téveszteni.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák