Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Mauzes #73300 üzenetére

    Ha jól sejtem azért is csak 1 év van rajta, mivel nem csak magán személyek vásárolnak náluk és céges vásárláskor másik a jótállási kötelezettségek.
    De ha nagyon akarnák részletesen leírhatnák a megfelelő eseteket...csak persze akkor meg majd jönnek az értő olvasásból megbukott fogyasztók és összevissza keverik a dolgokat. :D

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

  • Inhouse

    őstag

    válasz Mauzes #73300 üzenetére

    A Lidl garancia szerintem is rendben van. Talán a legkorrektebb cég ilyen viszonylatban. Mondjuk azért, ha belegondoltok, akkor elég fura, hogy a magyar (bár a németeknél is van) arra vár kisgép vásárláskor, hogy egy alapvetően élelmiszer/háztartási szupermarketben legyen akciósan egy nonfood termék... Nálunk a vas-műszakiban nem árulnak még hamburgert, de még bármi lehet. :)
    Mondjuk vannak azért érdekes dolgok máshol is számlázásilag...kezdve az MVM által küldött emailekkel, amiből csak azért tudom, hogy melyik szolgáltató éppen (gáz/villany), mert a kormány által kötelezően a levél végére biggyesztendő szövegben szerepel az áram, vagy a gáz szó. Az MVM ezt nem közli alapból. Nekik is volt már pár nevük.
    A UPC, vagy Dierct One, vagy akárhogy is hívják most (mi ez a nagy átneveződési divat manapság? régebben is cseréltek gazdát cégek...) Szóval kapok egy emailt, hogy a számlám elkészült. Elektronikus számlázás, nem kapok kinyomtatva semmit. Belépek a felületre és látom, hogy mennyi a végösszeg. Ha a számlát meg akarom nézni a részletek miatt, akkor katt oda, erre kiírja, hogy 1-2 nap múlva tudom csak megnézni...már ez is érdekes. Aztán 4 napig semmi, az ötödiken már meg is lehet nézni. Ha egyszer azt írják, hogy készen van, akkor miért nem lehet megnézni? Ha azt írják, hogy 1-2 nap múlva megnézhető, de csak 5 nap múlva, az mindegy? Hogy fizessen be egy számlát úgy valaki, hogy meg sem nézheti? Költői a kérdés... Elképzelem egy üzletben, hogy itt az összeg, fizesd be, a számlát meg majd pár nap múlva meg is nézheted, mit szólnának?

    Üdv Inhouse

Új hozzászólás Aktív témák