Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz vtomi2 #28500 üzenetére

    készítettem pár, szabványhatárait súrolgató passzív hűtőt. ezeket hívom "kompaktnak".
    de ezeknél vlahola 95-110w körül van a határ. (nem linkelem be, mert múltkor egy ilyenért gríz koléga rögtön kibannolt..) :C :(( :(((
    ebben a méretben ezt passzív üzemben nem lehet túllépni. (hacsak ki nem találok valamit...) :D

    a fent említett újabbak fekvő lapra lesznek szerelhetőek, de csak egyedi házban. nagyjából valami kockára kondolok. 40 centi magas kell legyen. kb.
    ha megépítettem őket, és működnek, valakinek megteszik, akkor ötletekkel ellátom a házépítéshez...
    ez már tényleg fanatikusoknak való.

    súly, tömeg. fekvő lapelrendezésnél, normál hátlapi merevítéssel a 4-5 kiló még simán elmegy. van tervben nagyobb is. oda kell egy kis + alátámasztás az alaplapi tálca és az alaplap közé. (macko20 kolléga erre mutatot nemkem múltkor egy jó 5letet, de még még mindig nem értettem meg...) :U :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák