Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Gordiann #404 üzenetére

    Figy, azt írtad 8-9k már sok, persze, de még a legdrágábbak is bőven alatta vannak. Ha a halkság a lényeges szempont, akkor nézz szét itt : [link] A Noiseblockerek, Papstok és NorthQ-k is mind nagyon halkak, és 4k alatt vannak. Vagy ajánlhatom még a Cooler Master LedSilent-et is, ami szintén eléggé halk, én is most veszek ilyet a tápomba. Persze ezeknek a teljesítménye valamivel kisebb, mint a hangos kollégáiknak, de szerintem az 1600+-ost bőven elviszik. Abból kiindulva, hogy ismerősömnek 7centis venti van a 2000+-osán és az is elég rá. Ha mégis nagyobb választékot akarsz, akkor nézd meg a Gigantikus ventitesztet, abban akad még nagyobb teljesítményű is pár.
    A problémát így másodszor végigforgatva kicsit fura hogy a SB-et nem méri az alaplap, mert ha jól tudom az is 3pines csatival van, és meg is van a 3.a mérőkábel, míg a régebbi ventit meg igen. Banális kérdés, de jól dugtad rá? Illetve jó aljzatra? Ja, és a Blade-et rádugva nem is megy a venti, vagy csak simán nem méri a fordulatot, és emiatt akad ki?
    Illetve akkor fordítsuk meg, a régi ventinek méri a fordulatszámát is, és az Új gép pedig méri a Blade-nek? Mert ha még ez is stimmel, akkor végkép passz.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák