Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz moleculez #45 üzenetére

    Szvsz, nem egészen, a nagyobb felbontást ki lehet tölteni több részlettel, persze itt is az emberi tényező lehet a korábbi bottleneck. (mennyit tud ebből erőlködésmentesen felfogni).

    Refreshnél már app specifikus, hogy mennyi értelme van, mert ha pl már networking is játszik, vagy egy cross platform script engine, ott korábban lesznek limitek.

    Emelett a refreshnél is az emberi reakció idő lehet a korlát. Szerintem a 120-160 kb jó tippre, ahonnét a legtöbben esetleg már csak "jobbnak érzik magukat" mint amit valóban következetesen tudnak előnyre fordítani,- huzamosabb ideig. 600Hz az tippre kb a lottó szint, ha a csillagok is egyben állnak, lehet, hogy kapsz +1 pontot, nyilván aki abból él, hogy megnyer időnként egy versenyt, ez már elég indok lehet, de azt meg nem tudom, hogy laptopon fogja e lejátszani :D.

    Pár játékban már észre vettem, hogy az agyam egyszerűen nem törődik bizonyos részletekkel, főleg ha ismétlődő vagy steril környezet, csak arra fókuszál ami konkrétan fontos. Így mondjuk ha egy szebb erdőt, fákat, leveleket látok, nem feltétlenül ad mondjuk az élményhez, de a screenshot erejéig, vagy megállni nézegetni még jó lehet.

  • Gave

    addikt

    válasz Subi77 #57 üzenetére

    Sok idő és pénz lenne kitesztelni, és még így is valószínűleg extrém kilengések lennének, ki mennyit észlel belőle. Akit érdekel a tartalom az szerintem nem 200-al görget át rajta. .. lehet csak én öregedtem ki. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák