Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz krx21 #8151 üzenetére

    írtam: " azoknak, akik ismerkednének a technikával." "Kezdésnek, alapfunkciókra jó lehet."
    Nem csak az ára miatt ajánlottam, hanem mert szerintem ennyi pénzért a fenti célcsoportnak igenis ajánlható a műszaki adatlapja alapján! 720p, Sony szenzor, forgatható, dual hang stb. Abban igazad van, hogy nem feltétlenül az olcsóbb a jobb vétel, de az is igaz, hogy ha valami drága, az nem biztos hogy jó is.
    Én pl. 1,5 éve vettem akcióban a Gearbest-en egy WANSCAM HW0036-os kamerát 5000Ft-ért. Mai napig nagy megelégedéssel használom, nagyon jó a képe! Ez pl egy olcsó és jó kamera. Úgy voltam vele, ha nem jön be odaadom az unokaöcsémnek játszani. Nem így lett, bevált, rendeltem is belőle még egyet.
    Én inkább azért vagyok morcos, amikor egyesek a márkanév alapján ajánlanak egy eszközt. Ilyen pl. a most minden területen agyon favorizált Xiaomi. Valóban vannak kiváló cuccai, de az Ebay-os topikban van említve egy két eszköze amik nem olyan jók, és amiknél messze jobb és olcsóbb alternatívák vannak.

    [ Szerkesztve ]

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák